Miluj a nechaj odísť

Spoveď o láske, strate blízkeho a vďačnosti

Rachel Brathen

MOTÝĽ2020/01 SVK Slovensky

Kniha: Miluj a nechaj odísť - Spoveď o láske, strate blízkeho a vďačnosti - 1. vydanie - Rachel Brathen
Autorka bestselleru Yoga Girl
Katalógové číslo: 380806
Ušetríte až 1,33 € z bežnej ceny 6,90
A navyše získate 5 vernostných bodov
5,57
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Miluj a nechaj odísť

Spoveď o láske, strate blízkeho a vďačnosti

Ako sa vyrovnať s odchodom nie jednej, ale hneď niekoľkých blízkych ľudí, bez ktorých si neviete predstaviť svoj život?

Túto bolestivú otázku si musela položiť známa jogínka Rachel Brathen, ktorú dnes celý svet pozná pod prezývkou Yoga Girl. Rachel odštartovala svoju úspešnú kariéru pred rokmi, keď sa ako mladá žena odsťahovala z rodného Švédska do Kostariky, založila si účet na instagrame a začala prostredníctvom neho zverejňovať inšpiratívne jogové ásany doplnené postrehmi zo svojho súkromia.

Keď nastupuje do lietadla na ďalší exotický jogový kurz, na kolená ju zrazí prenikavá bolesť brucha. Od toho okamihu je všetko inak. Rachel sa dozvie, že kým ju operovali, jej najlepšia priateľka Andrea zahynula. Smútok v nej prebudí dávno pochovaných démonov i spomienky na traumatické detstvo. Jednu súkromnú tragédiu zanedlho vystriedajú ďalšie a Rachel začína strácať pevnú pôdu pod nohami. Uvedomuje si, že ak sa svojmu trápeniu nepostaví čelom, bude ju to stáť všetko, čo dovtedy prácne budovala.

Začítajte sa do povzbudzujúcich memoárov, v ktorých populárna Yoga Girl odvážne obnažuje svoju dušu, delí sa o svoje poznanie v súvislosti s láskou i lúčením a prezrádza, ako môžete aj vy premeniť bolesť a smútok na zdroj životodarnej energie a na nový začiatok.

RECENZIA:

„Mimoriadne úprimná kniha. Rachel citlivo vysvetľuje, že bezhraničná hláska a hlboký zármutok sú často dve polovice jedného celku. Jej príbeh vám zlomí srdce a zároveň vás pohladí na duši.“ – Glennon Doyle, autorka New York Times bestselleru Love Warrior a zakladateľka platformy Together Rising

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
380806
Názov
Miluj a nechaj odísť
Podnázov
Spoveď o láske, strate blízkeho a vďačnosti
EAN/ISBN
9788081642128
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Rachel Brathen
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2020/01
Rozsah
312
Rozmer
135×205 mm
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
19%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Miluj a nechaj odísť zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.