Ako som vozil Nórov 2

Ondrej Sokol

SVK Slovensky Eruditio2019/11

Kniha: Ako som vozil Nórov 2 - Ondrej Sokol
Katalógové číslo: 375483 viac »
Ušetríte až 4,02 € z bežnej ceny 19,99
A navyše získate 15 vernostných bodov
Séria kníh: Ako som vozil Nórov
Ako som vozil Nórov
Titul je zaradený v tejto sérii
15,97
Vyexpedujeme do 7 dní
U dodávateľa

Kniha: Ako som vozil Nórov 2

Ondrej Sokol omnoho radšej počúva, než rozpráva. Vypočul teda modlitby i zbožné priania svojich fanúšikov a napísal pokračovanie svojho úspešného debutu o patáliách s vozením Nórov v autobusoch.

Tentokrát sa dozvieme, aké je to šoférovať ekologické hybridy v extrémnych severských podmienkach, aké sú výhody vozenia turistov na Nordkapp a prečo jazdiť MHD hoci aj v Nórsku nemusí byť až taká výhra.

Táto kniha má naozaj všetko: politicky nekorektný humor, intermezzo s ňuňu mačiatkom a dokonca virtuálnu prehliadku najsevernejšieho WC Európy. Viacerých čitateľov určite prekvapí tiež fakt, že nielen u nás sa zadávajú a vyhrávajú tendre s absolútne nezmyselnými podmienkami.

V knihe Ako som vozil Nórov 2 je študovaný prekladateľ a vášnivý šofér autobusu Ondrej opäť v plnej sile - dočkáme sa trefných prirovnaní a zábavných historiek, cez ktoré nakukneme oknom autobusu do prostredia príťažlivej škandinávskej krajiny. Je to jednoducho Sokol taký, akého ho máme radi - otrlý, nad vecou a s chuťou voziaci rôzne národnosti po napínavých trasách.

Podrobnejšie info...

Tu je zoznam vlastností a atrbútov, ktoré sa nám podarilo zistiť. Ak chcete vedieť viac, kľudne nás kontaktujte.

Katalógové číslo
375483
Názov
Ako som vozil Nórov 2
EAN/ISBN
9788097292218
Forma
Pevná
Autor
Ondrej Sokol
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2019/11
Rozsah
236
Rozmer
155×215
Stav
U dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
20%

Hodnotenia zákazníkov mohlo by Vás zaujímať

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
5.0 z 5.0
5
100.0%
(1)
4
0%
(0)
3
0%
(0)
2
0%
(0)
1
0%
(0)
Tvoje hodnotenie:
Odoslať

Marek 5 z 5
26.02.2020 14:52:13

S nonšalantnosťou písaný cestopis ľudských karikatúr a prostredia, ktoré občas pripomína kocúrkovo. Absurdistan v severskom štýle nemá v niektorých situáciách ďaleko od toho nášho slovenského. Páči sa mi jeho sarkastický humor a nadhľad nad vecou. Teraz už chápem infarktové stavy vodičov hromadnej dopravy z prevážaného substrátu, planktónu a zakomplexovaných jednotlivcov, ktorí na duševnom zdraví vodičov zanechajú stopy ako v snehu na neudržiavanej komunikácií z Tromsa. Veselé príhody a neopakovateľné prirovnania, padajúce na hlavy knižných postavičiek, sú čerešničkou na torte. Koho chytí táto nórska odysea za srdce, toho už nepustí. Verím, že toto nebude posledný počin z prostredia „autobusárskeho undergroundu“ a autor nás ešte povozí nórskou cestou-necestou aj v treťom pokračovaní.