Kniha Neinstantne krásna 13 skutočných príbehov dievčat trpiacich poruchami príjmu potravy Nikoleta Vujisič | kníhkupectvo Literama.sk

Neinstantne krásna

13 skutočných príbehov dievčat trpiacich poruchami príjmu potravy

Nikoleta Vujisič • Nikoleta Vujisić • 2019/04SK slovensky

Kniha : Neinstantne krásna - 13 skutočných príbehov dievčat trpiacich poruchami príjmu potravy
Kúpiť
11,80
Katalógové číslo: 359713
Ušetríte až 2,10 € z bežnej ceny 13,90
A navyše získate 11 vernostných bodov
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa:

Kniha: Neinstantne krásna

13 skutočných príbehov dievčat trpiacich poruchami príjmu potravy

Žijeme vo veľmi zvláštnej dobe. Na prvé priečky v našich rebríčkoch hodnôt kladieme svoj vzhľad a veríme, že čím viac sa budeme podobať na tie dokonalé ženy, ktoré denne vidíme na obálkach časopisov, v reklamách v televízii a na sociálnych sieťach, tým väčšie uznanie vo svete dostaneme. Chceme vyzerať presne tak krásne, ako všetky tie umelo bezchybné bytosti a sme ochotné pre to urobiť všetko.

Našimi najlepšími a súčasne jedinými kamarátkami sa stávajú anorexia, bulímia a záchvatové prejedanie. A ten, kto do toho raz spadne, len veľmi ťažko hľadá cestu späť. Trvá to dlhé roky a my sa v tomto začarovanom kruhu strácame stále viac a viac.

Ale neprichádzame práve vtedy o svoju skutočnú krásu?

Táto kniha obsahuje 13 skutočných príbehov tých, ktorí si prešli svojim častokrát nepredstaviteľným osobným peklom a poslali ďalej svoje recepty na to, ako sa vyliečiť. Pretože každý, kto si raz prešiel životom s poruchou príjmu potravy, vie, že nájsť cestu z tohto začarovaného kruhu, je beh na veľmi dlhú trať.

Ukáže vám, ako málo stačí k tomu, aby táto choroba začala ovládať náš život a my začneme robiť všetko preto, aby sme sa páčili všetkým. Aby sme boli lepší ako všetci ostatní, pretože to nám zabezpečí uznanie.

Ukáže vám tiež to, na čo si ako rodič pri svojich deťoch dávať pozor, ako rozoznať varovné signály a ako zasiahnuť, kým nebude neskoro.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
359713
Názov
Neinstantne krásna
Podnázov
13 skutočných príbehov dievčat trpiacich poruchami
EAN/ISBN
9788057006954
Forma
Pevná, s prebalom
Autor
Nikoleta Vujisič
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2019/04
Rozsah
288
Rozmer
120×190
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
15%

Hodnotenia zákazníkov

Odmeníme Ťa! Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!

Tvoje hodnotenie:
Odoslať

Najnovšie hodnotenia a recenzie čitateľov

Neinstantne krásna zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.