Kvantový léčivý zdroj v nás

Arnold Mindell

Eugenika2018/08 CZE Česky

Kniha: Kvantový léčivý zdroj v nás - Arnold Mindell
Katalógové číslo: 340483
Ušetríte až 0,51 € z bežnej ceny 9,90
A navyše získate 9 vernostných bodov
9,39
Do Vianoc: ÁNO
Na dopyt, preveríme dostupnosť
Skladom u dodávateľa

Kniha: Kvantový léčivý zdroj v nás

V pozadí všetkého sa skrýva hlboká forma inteligencie. Autor ju nazýva "kvantová myseľ" a ukazuje, ako ju môžeme využiť na liečebné účely, zbavenie sa nezdravých návykov, zlepšenie života v ľubovoľnej oblasti či dosiahnutie toho, čo chceme. Skúma spojenie medzi tradičnou medicínou a alternatívnymi postupmi. Zaoberá sa problematikou starnutia a genetiky. No do toho všetkého sú primiešané napríklad aj veľmi zaujímavé pojednania o snoch a paralelných svetoch, či úvahy plné pozoruhodných informácií o tom, čo je vlastne život, alebo čo sú a ako fungujú atómy a čas. Celý text vychádza zo základov kvantovej fyziky. Je založený na objave základných zákonitostí, ktoré existujú medzi našimi najvnútornejšími zážitkami a subatomárnou fyzikou. Zároveň je táto kniha praktickou príručkou. Text priebežne obsahuje rôzne zaujímavé cvičenia a postupy, ktoré vám umožnia previesť intelektuálne poznatky a fantastické inšpirácie do vášho individuálneho života.
Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
340483
Názov
Kvantový léčivý zdroj v nás
EAN/ISBN
9788081005565
Forma
Brožovaná
Autor
Arnold Mindell
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2018/08
Rozsah
248
Rozmer
165×235
Hmotnosť
0,27
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Na dopyt, preveríme dostupnosť
Sadzba DPH
10%
Zľava
5%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Kvantový léčivý zdroj v nás zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.