Vitajte v novej totalite

Žijeme v dobe teroru?

Ján ZvaloAB - KONZULT2017/06 SVK slovensky

Kniha: Vitajte v novej totalite - Žijeme v dobe teroru? - Ján Zvalo
7,72
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa
Katalógové číslo: 300826
Ušetríte až 1,28 € z bežnej ceny 9,00
A navyše získate 7 vernostných bodov

Kniha: Vitajte v novej totalite

Žijeme v dobe teroru?

V akej čudnej dobe to žijeme? Dennodenne sme médiami presviedčaní o tom, že tu máme slobodu a demokraciu, bojujeme za ľudské práva, najmä však za údajné práva rôznych menšín.

V skutočnosti sú ale prijímané a presadzované zákony a úradné nariadenia, ktoré všetky naše práva a slobody potichu či otvorene obmedzujú, alebo dokonca, pod hrozbou prísnych trestov zakazujú. Oficiálne sa nám nahovára, že budujeme demokraciu, ale potichu nastoľujeme totalitu, i fašizmus. Všetci sme odpočúvaní, len o tom nevieme. Kedykoľvek skontrolujeme vaše bankové účty, platobné karty, všade vás sledujeme kamerami. Nerešpektujeme ani súkromie, ani domovú slobodu, polícia vám môže na základe podozrenia alebo vymysleného udania kedykoľvek vtrhnúť do bytu bez súdneho povolenia a prevrátiť vám byt hore nohami. Bez akéhokoľvek zdôvodnenia vás môžeme uvrhnúť do väzby, nemôžete vyjadriť svoj občiansky a politický názor, lebo jednoducho to zákon zakazuje!

Čo to všetko znamená? – Pod zámienkou boja proti terorizmu a extrémizmu, nastoľujeme totalitu a fašizmus! Nie je to vtipné? Ba, priam geniálne?

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
300826
Názov
Vitajte v novej totalite
Podnázov
Žijeme v dobe teroru?
EAN/ISBN
9788080792534
Forma
Brožovaná
Autor
Ján Zvalo
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2017/06
Rozsah
184
Rozmer
145×205
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
14%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Vitajte v novej totalite zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.