Poučenie z moci

Ľuboš Jurík

PERFEKT2013 SVK Slovensky

Kniha: Poučenie z moci - Ľuboš Jurík
Katalógové číslo: 201223
Ušetríte až 2,40 € z bežnej ceny 13,20
A navyše získate 10 vernostných bodov
10,80
Na dopyt, preveríme dostupnosť
Skladom u dodávateľa

Kniha: Poučenie z moci

Kniha nadväzuje na predošlú knihu autora z prostredia vysokej politiky s názvom Pokušenie moci. V druhej časti - Poučenie z moci - má čitateľ možnosť preniknúť do zákulisia parlamentu, politických strán, vlády, diplomacie, zahraničných ciest a medzinárodných rokovaní. Ľuboš Jurík šesť rokov pôsobil ako hovorca predsedu NR SR, zúčastnil sa mnohých domácich i zahraničných rokovaní M. Dzurindu a R. Schustera, opísal autentické zážitky, ktorých bol priamym svedkom. Čitateľ tak dostáva do rúk zaujímavú knihu s autentickým svedectvom o zložitom období Slovenskej republiky od jej vzniku až po prvé desaťročie tretieho tisícročia. Ľuboš Jurík je nielen pozorný a detailný kronikár, ale aj glosátor udalostí a osobností, pričom sa snaží zachovať objektívny, aj keď netají svoj kritický pohľad na udalosti.
Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
201223
Názov
Poučenie z moci
EAN/ISBN
9788080466084
Autor
Ľuboš Jurík
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2013
Rozsah
608
Rozmer
125×200 mm
Hmotnosť
0,56
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Na dopyt, preveríme dostupnosť
Sadzba DPH
10%
Zľava
18%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Poučenie z moci zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.