Muž z jamy a deti z lásky

Vanda Rozenbergová

SLOVART2017/05 SVK Slovensky

Kniha: Muž z jamy a deti z lásky - Vanda Rozenbergová
Finalista Anasoft litera 2018
Katalógové číslo: 289084
Ušetríte až 1,57 € z bežnej ceny 11,95
A navyše získate 10 vernostných bodov
Kolekcia titulov: Anasoft litera

Anasoft litera

Anasoft litera je slovenská literárna cena, ktorá sa udeľuje raz ročne od roku 2006. Cena sa udeľuje za najlepšie pôvodn… Zistiť viac...
10,38
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Muž z jamy a deti z lásky

„Všetko je na mne,“ hovorí chlapec. Je viac ako chlapec, má za sebou prvých dvadsaťpäť rokov života a chcel by zabezpečiť rodinu bez matky, ustrážiť sestru, vychovať brata a postarať sa aj o toho, kto žije v jame.

Veľkolepý príbeh z Usranca, ktorý odkrýva táto útla knižka, je vyrozprávaný z troch perspektív. Hlavný, štvrťstoročný hrdina netrpí prebytkami radosti a nevyjednáva s realitou – najradšej by ju totiž celú zlikvidoval. Nevyjednáva ani so sestrou, ktorá možno bude filozofkou, ani so starou mamou, ktorú nemôže ani cítiť. Jeho potreba vydezinfikovať starý priestor a dať životu moderný a čistý vzhľad sa zmení v jedinú noc.

Próza opisuje ľudské city nesentimentálnym, a predsa krehkým jazykom. Priamočiaro a samozrejme vrství humor, smútok a neobyčajnosť všedných vecí a dní. Keď sa to tak vezme, Muž z jamy a deti z lásky je vlastne príbehom o kuchyni.


Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
289084
Názov
Muž z jamy a deti z lásky
EAN/ISBN
9788055627656
Forma
Tvrdá, s prebalom
Autor
Vanda Rozenbergová
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2017/05
Rozsah
216
Rozmer
13 x 21 cm
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
13%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Muž z jamy a deti z lásky zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.