Svedomie temnej časti

Katarína Soyka

Hydra2016/11 SVK Slovensky

Kniha: Svedomie temnej časti - 1. vydanie - Katarína Soyka
Katalógové číslo: 284175
Ušetríte až 1,89 € z bežnej ceny 11,00
A navyše získate 9 vernostných bodov
9,11
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Svedomie temnej časti

Mladá čarodejnica Deina je nútená splácať dlh lumpovi Dobrogovi, ktorý do sveta živých privádza temného mága Blahowitzapla. Ten sa rýchlo vysporiada s_pánom mesta, aj s Dobrogom samotným. Vstúpi do vhodného tela a_objaví spôsob, ako ľudí rozdeľovať na dobrú a_zlú polovicu. Prvá jeho nový trik okúsi Deina. Jej dobrú časť uväzní zlý čarodejník v_okovách, so zlou a_bezcitnou polovicou po boku mieni vládnuť mestu. Bosorka Sička, vodník Gabriel, upír Arik, matka jazera Aruma a_množstvo ďalších magických bytostí je súčasťou príbehu plného zvratov, kúziel, byliniek a_boja dobra so zlom. Každá magická bytosť má svoje silné aj slabé stránky, môže konať dobré aj zlé skutky, všetko závisí od uhla pohľadu a_motivácií. Kam až smem ochotní zájsť v_boji za dobro svojich blízkych? Čo všetko dokážeme obetovať? A_budeme môct potom ešte tvrdiť, že my sme tí dobrí?
Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
284175
Názov
Svedomie temnej časti
EAN/ISBN
9788089840342
Forma
Pevná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Katarína Soyka
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2016/11
Rozsah
200
Rozmer
128×210
Hmotnosť
0,31
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
17%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Svedomie temnej časti zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.