Tanec s drakmi 2: Po hostine

Pieseň ľadu a ohňa - Kniha piata

George R. R. Martin

TATRAN2016/12 SVK Slovensky

Kniha: Tanec s drakmi 2: Po hostine - Pieseň ľadu a ohňa - Kniha piata - 1. vydanie - George R. R. Martin
Katalógové číslo: 284928
Ušetríte až 3,52 € z bežnej ceny 21,90
A navyše získate 18 vernostných bodov
Séria kníh: Pieseň ľadu a ohňa
Pieseň ľadu a ohňa
Titul je zaradený v tejto sérii
18,38
Na dopyt, preveríme dostupnosť
Skladom u dodávateľa

Kniha: Tanec s drakmi 2: Po hostine

Pieseň ľadu a ohňa - Kniha piata

Boj o tróny neustáva. Ani po hostine. Mnohí sa cítia povolaní, hoci sú si vedomí, že ich to môže stáť život. Avšak z tieňa vystupuje nová moc - Aegon Targaryen. Dedič starého kráľovského rodu, o ktorom si všetci mysleli, že je mŕtvy. Má jediný cieľ – zvrhnúť panujúcich Lannisterovcov a Tyrellovcov a získať trón pre právoplatného dediča z rodu Targaryenovcov. Daenerys, dračia kráľovná, sa musí rozhodnúť, kto bude stáť po jej boku, ochráni ju a zabezpečí mier. Spomedzi množstva nápadníkov si vyberie vznešeného Hizdahra. Z jej strany je to skôr politické rozhodnutie, pretože jej srdce patrí jednoduchému, ale bezvýznamnému žoldnierovi. Obklopená nepriateľmi a intrigami nevie, komu veriť. Zakrátko po jej svadbe vypukne v Meereene skutočný chaos a neľútostná biela kobyla úplavica kosí všetkých bez rozdielu. O osude západných zemí ale nerozhodujú intrigy najvyšších. Nebezpečie hrozí spoza Múra. Iní za Múrom sa pripravujú na rozhodujúcu bitku. V zúfalej situácii sa John Snow rozhodne otvoriť brány divochom, ktorí by mu mali pomôcť a posilniť jeho zdecimovanú posádku. Jeho rozhodnutie sa ale nestretne so súhlasom spolubratov. Nenapraviteľná intrigánka Cersei sa musí postaviť čelom k pravde a oľutovať svoje hriechy. Tyrion sa na svojej ceste dostane do otroctva a priblíži sa k svojmu cieľu – stretnúť sa s Daenerys.

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
284928
Názov
Tanec s drakmi 2: Po hostine
Podnázov
Pieseň ľadu a ohňa - Kniha piata
EAN/ISBN
9788022208154
Forma
Tvrdá, s prebalom, lesklá
Poznámka
1. vydanie
Autor
George R. R. Martin
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2016/12
Rozsah
472
Rozmer
148×233 mm
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Na dopyt, preveríme dostupnosť
Sadzba DPH
10%
Zľava
16%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Tanec s drakmi 2: Po hostine zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.