Koniec prázdnoty

Ondrej Kandráč

Ondrej Kandráč2016 SVK Slovensky

Kniha: Koniec prázdnoty - Ondrej Kandráč
Katalógové číslo: 282538
Ušetríte až 0,79 € z bežnej ceny 6,99
A navyše získate 6 vernostných bodov
6,20
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Koniec prázdnoty

História pozná niekoľko veľkých prorokov, okolo ktorých sa formovali spirituálne hnutia. Bez ohľadu na finálnu formu, do ktorej sa vyvinuli, učenie každého z nich sa sústreďovalo na jedinú prioritu - stratiť svoj život a tak dosiahnuť osvietenie. Kniha meditácií Koniec prázdnoty je sprievodcom meditačnými technikami, ktoré som praktizoval a pochopil. Je to priamy a praktický návod ako chápať Ježišove slová «Kto stratí svoj život, nájde ho.» Meditácia nie ako nástroj na sústredenie, ale ako intelektuálna výzva. Kniha má dve časti. V kapitole Meditácie opisujem skutočné a mentálne náročné meditácie, zamerané na zbavovanie sa strachu z vlastnej smrti a psychickej a fyzickej samoty. V kapitole Úvahy ponúkam jasné a vysvetľujúce pohľady na abstraktné témy ako dobrovoľná chudoba, kontrasty v živote, túžba, smrť. Koniec prázdnoty môžeme zaradiť do spirituálneho žánru, kde hlavným predstaviteľom je dielo kňaza A. DeMella, na ktoré sa viackrát odvoláva. Pri tvorbe som sa zameral na jednoduchú a jednoznačnú štylizáciu a krátky rozsah s cieľom napísať knihu prístupnú pre verejnosť.
Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
282538
Názov
Koniec prázdnoty
EAN/ISBN
9788097239244
Forma
Brožovaná
Autor
Ondrej Kandráč
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2016
Rozsah
58
Hmotnosť
0,05
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
11%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Koniec prázdnoty zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.