Bezhlienová diéta

Arnold Ehret

SVK Slovensky 2016

Kniha: Bezhlienová diéta - Arnold Ehret
Katalógové číslo: 280909 viac »
8,89

Vypredané
NEDOSTUPNÉ

Kniha: Bezhlienová diéta

Liecˇebny´ Syste´m Bezhlienovej Die´ty je dodnes najzna´mejsˇou a najpreda´vanejsˇou knihou Prof. Arnolda Ehreta. Tvrdi´, zˇe choroby, tak ako na´m ich interpretuje moderna´ za´padna´ medici´na v skutocˇnosti vo^bec neexistuju´ a vsˇetky su´ iba zaneseni´m a zablokovani´m mechanizmov lˇudske´ho tela, ktore´ v idea´lnom stave pracuje ako dokonaly´ stroj. Kedˇ odstra´nime zanesenie, zdravie sa obnovi´. Arnold Ehret svoje teo´rie potvrdil aj prakticky na tisi´coch vyliecˇeny´ch pacientov, ktori´ boli modernou za´padnou medici´nou vyhla´seni´ za neliecˇitelˇny´ch. Ta´to kniha je viac ako len dˇalsˇou knihou o die´te, pretozˇe Liecˇebny´ Syste´m Bezhlienovej die´ty zahrnˇuje aj poznatky o lˇudskej fyziolo´gii a procesoch prebiehaju´cich v lˇudskom tele. Zahr´nˇa vsˇetky druhy die´t, ktore´ su´ momenta´lne cˇloveku zna´me, je na´vodom, ako sa medzi ty´mito dieteticky´mi modelmi pohybovatˇ smerom k vylepsˇene´mu spo^sobu stravovania a naznacˇuje cestu k idea´lu lˇudske´ho potencia´lu a lˇudstva samotne´ho, ktory´m je dokonale´ dusˇevne´, menta´lne aj fyzicke´ zdravie.
Podrobnejšie info...

Tu je zoznam vlastností a atrbútov, ktoré sa nám podarilo zistiť. Ak chcete vedieť viac, kľudne nás kontaktujte.

Katalógové číslo
280909
Názov
Bezhlienová diéta
EAN/ISBN
9788097240967
Forma
Brožovaná
Autor
Arnold Ehret
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2016
Rozsah
171
Rozmer
149×210
Stav
Vypredané
Sadzba DPH
10%
Zľava
10%

Hodnotenia zákazníkov mohlo by Vás zaujímať

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Bezhlienová diéta zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.