Tibetská medicína v praxi - SK

SVK Slovensky Citadella2014

Kniha: Tibetská medicína v praxi - SK
Katalógové číslo: 225168 viac »
Ušetríte až 0,70 € z bežnej ceny 6,20
A navyše získate 5 vernostných bodov
5,50
Vyexpedujeme do 7 dní
U dodávateľa

Kniha: Tibetská medicína v praxi - SK

Pred vami sa nachádza výsledok dlhoročných úvah, sledovania ľudských osudov, histórie chorôb a ich liečby. Dlhoročná prax v odbore tibetskej medicíny mi umožňuje konštatovať, že využitie tohto spôsobu liečenia je v každom jednotlivom prípade úplne originálne. Rovnako ako je jedinečné hudobné dielo v individuálnom prevedení. Tibetská fi lozofi a liečenia niekedy až berie dych svojou krásou tisícročnej myšlienky, ktorá vstúpila do histórie ľudstva rovnako ako tóny hudby Mozarta , Šostakoviča, Čajkovského ... Tibetská medicína je založená na pochopení súvislostí vzájomného prepojenia medzi mozgom, telom, dušou a vonkajším svetom. Zdravie (fyzické i psychické) považuje za rovnováhu troch základných životných energií (Hlien, Žlč, Vietor). Veľmi dôležitým faktorom je pochopenie rovnováhy „zlatého stredu“. „Zlatý stred“ je jedna z najzákladnejších kategórií budhistickej fi lozofi e. Z pohľadu tibetskej medicíny je každé ochorenie strata „zlatého stredu“ spôsobená jedným z troch jedov duše. Tri jedy duše: 1. nevedomosť 2. hnev 3. vášeň.
Podrobnejšie info...

Tu je zoznam vlastností a atrbútov, ktoré sa nám podarilo zistiť. Ak chcete vedieť viac, kľudne nás kontaktujte.

Katalógové číslo
225168
Názov
Tibetská medicína v praxi - SK
EAN/ISBN
9788089628339
Forma
Brožovaná
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2014
Rozsah
143
Rozmer
130×190
Stav
U dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
11%

Hodnotenia zákazníkov mohlo by Vás zaujímať

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Tibetská medicína v praxi - SK zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.