Ešte netlačte

Všetko, čo potrebujete vedieť o rodení na Slovensku

Iveta Aldana; Lucia Lišiaková; Veronika PizanoW PRESS2016/10 SVK slovensky

Kniha: Ešte netlačte - Všetko, čo potrebujete vedieť o rodení na Slovensku - Iveta Aldana; Lucia Lišiaková; Veronika Pizano
9,54
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa
Katalógové číslo: 280683
Ušetríte až 1,45 € z bežnej ceny 10,99
A navyše získate 9 vernostných bodov

Kniha: Ešte netlačte

Všetko, čo potrebujete vedieť o rodení na Slovensku

Na Slovensku prebehne ročne 54 000 pôrodov, ale chýba na trhu akákoľvek publikácia, ktorá informuje budúce rodičky o tom ako prebiehajú pôrody v slovenských podmienkach, čo môžu očakávať a aké majú pritom možnosti. Kniha "Ešte netlačte (Všetko, čo potrebujete vedieť o rodení na Slovensku)", opisuje jednanie a praktiky zdravotníckeho personálu, komunikáciu s rodičkami v slovenských pôrodniciach, opíše práva a nároky, ktoré rodička má a prostredníctvom citátov a príbehov je doplnená o reálne skúsenosti žien, ako aj rozhovory s odborníkmi. Na Slovensku je veľké množstvo literatúry, ktorá je návodom ako sa pripraviť na tehotenstvo alebo ako sa starať o dieťa po pôrode. Ale žiadna knižka, ktorá by rodičku pripravila na to, čo ju čaká po príchode do pôrodnice.

Pôrod dieťaťa je jedinečná a nezabudnuteľná chvíľa. To, ako sa dieťa narodí, ovplyvňuje dieťa, matku aj celú rodinu na dlhé obdobie. V slovenskom pôrodníctve však stále pretrvávajú praktiky a prístupy z minulosti, ktoré sú rozporuplné a často aj škodlivé. Kniha Ešte netlačte mapuje prax v slovenských pôrodniciach, pomenováva problémy a prináša reálny obraz slovenského pôrodníctva. Prostredníctvom citátov žien sprostredkováva aj priamu skúsenosť tých, ktorých sa to najviac týka.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
280683
Názov
Ešte netlačte
Podnázov
Všetko, čo potrebujete vedieť o rodení na Slovensk
EAN/ISBN
9788089879007
Forma
Neviazaná, bez prebalu, lesklá
Autor
Iveta Aldana; Lucia Lišiaková; Veronika Pizano
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2016/10
Rozsah
192
Rozmer
156×210 mm
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
13%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Ešte netlačte zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.