Notársky poriadok

Katarína Valová

C. H. Beck2016 SVK Slovensky

Kniha: Notársky poriadok - Katarína Valová
Katalógové číslo: 275458
Ušetríte až 3,97 € z bežnej ceny 79,00
A navyše získate 75 vernostných bodov
75,03
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Notársky poriadok

Publikáciu tvoria komentáre k Notárskemu poriadku, Kancelárskemu poriadku pre notárov, vyhlášky MS SR o odmenách a náhradách notárov a vyhlášky MS SR o odmene Notárskej komory SR. Súčasťou publikácie je aj úplné znenie vnútorných (stavovských) predpisov Notárskej komory SR, uznesenia Notárskej komory SR a príslušná judikatúra. Ide teda o ucelený prehľad všetkých právnych predpisov, týkajúcich sa notárskej činnosti s podrobným komentárom ku všeobecne záväzným právnym predpisom, ktorý obsahuje nielen teoretické zdôvodnenie právnej úpravy ale najmä jej dopad na prax. Ambíciou tejto publikácie bolo aj reagovať na zmeny obsiahnuté v nových procesných kódexoch (Civilný sporový poriadok, Civilný mimosporový poriadok a Správny súdny poriadok), keďže tieto sa dotkli notárskej činnosti najmä rozšírením právomoci notárov viesť konanie o solučných úschovách. Kolektiv autorů Zuzana Grófiková, Ľubomír Ondov, Marian Kováč, Juraj Göbl
Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
275458
Názov
Notársky poriadok
EAN/ISBN
9788089603442
Forma
Pevná
Autor
Katarína Valová
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2016
Rozsah
816
Rozmer
145×225
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
5%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Notársky poriadok zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.