Meditácia - cesta k sebe

Monika Sobeková

2016 SVK Slovensky

Kniha: Meditácia - cesta k sebe - Monika Sobeková
Katalógové číslo: 271823
Ušetríte až 2,00 € z bežnej ceny 17,99
A navyše získate 15 vernostných bodov
15,99
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Meditácia - cesta k sebe

V dnešnej uponáhľanej dobe, ktorá človeka a jeho život v pravom zmysle slova utláča do úzadia, mnohí zabúdame na to, kým sme. Nevidieť v našich očiach tú iskru života ako kedysi, pretože sme zavalení kopou existenčných problémov, kariérou či nárokmi rodiny a na seba samých nám nezostáva čas. Naše srdcia sa zmietajú v bolestiach, krivdách a v hneve. Naše telá zase v chorobách a naše vzťahy sú v troskách. Cítime sa odpojení. Pocity straty seba samého vznikajú keď strácame kontakt so svojou dušou, so svojou podstatou, so svojím vyšším Ja. Ono má odpovede na všetky naše životné otázky, stačí sa ho len spýtať. Vie, aká je naša životná cesta a prečo sa nám dejú určité veci. Ak sa znova chceme s ním spojiť, je treba utíšiť myseľ a zastaviť sa. Uchýliť sa na chvíľu do ticha, obrátiť sa do svojho srdca a začať sa pýtať sami seba. Toto všetko v sebe ukrýva Meditácia a ešte oveľa viac.
Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
271823
Názov
Meditácia - cesta k sebe
EAN/ISBN
9788097230296
Forma
Pevná
Autor
Monika Sobeková
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2016
Rozsah
240
Rozmer
130×180
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
11%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Meditácia - cesta k sebe zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.