Zázrak v kaviarni Higher Grounds

Max LucadoKumran2016/05 SVK slovensky

Kniha: Zázrak v kaviarni Higher Grounds - Max Lucado
Katalógové číslo: 270615

Kniha: Zázrak v kaviarni Higher Grounds

Prvý román od obľúbeného Maxa Lucada.

Čo keby ste mohli požiadať Boha o čokoľvek? O čo by ste ho poprosili? A ako by odpovedal?

Chelsea Chambersová sa musí o seba postarať sama. Po jej verejnom rozchode s manželom, bývalou hviezdou NFL, urobí Chelsea odvážny krok zo svetla slávy za pult Higher Grounds, starodávnej kaviarne, ktorá si rozhodne žiada rekonštrukciu a modernizáciu. No keď sa jej ani pri jej odvahe, odbornom plánovaní a famóznych zákuskoch nedarí splácať účty, ako čerstvo osamelá matka zúfalo potrebuje pomoc. Či skôr zázrak.

Pred Chelsinými dverami sa objaví zaujímavý neznámy muž a nasleduje ešte zaujímavejší sled udalostí. Čoskoro sa do kaviarne Higher Grounds začínajú hrnúť zákazníci a dôvodom nie sú len zákusky a kapučíno. Kaviareň sa stáva miestom, kam prichádzajú hľadať odpovede na najdôležitejšie otázky svojho života. Keď sa však neočakávane opäť všetko skomplikuje, Chelsea začína uvažovať, či sa celý vesmír sprisahal proti jej osamostatneniu. Vzápätí jej však šokujúce zistenie otvorí oči a začína vnímať nevidený svet okolo seba. Pozbiera odvahu, aby Bohu položila vlastnú otázku. Nebo odpovedá tým najneočakávanejším spôsobom.

V knihách MAXA LUCADA našlo povzbudenie už viac ako 120 miliónov čitateľov. Je kazateľom v Oak Hills Church v San Antoniu v štáte Texas, kde býva so svojou manželkou Denalyn a milým, no neposlušným psím krížencom Andym.

Na Slovensko sme doposiaľ priniesli už sedem top titulov tohto autora. Aktuálne sú v predaji dve jeho knihy: Zvládneš to a Skôr než povieš amen.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
270615
Názov
Zázrak v kaviarni Higher Grounds
EAN/ISBN
9788089487707
Forma
Brožovaná
Autor
Max Lucado
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2016/05
Rozsah
200
Rozmer
148×210 mm
Stav
Vypredané
Sadzba DPH
10%
Zľava
13%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
5.0 z 5.0
5
100.0%
(1)
4
0%
(0)
3
0%
(0)
2
0%
(0)
1
0%
(0)
Tvoje hodnotenie:
Odoslať

Maruška 5 z 5
29.05.2017 13:50:35

Túto knihu som najprv čítala ja, a potom moja dvanásťročná dcéra. Bola nadšená tak ako aj ja. Príbeh o tom, ako Boh nájde vždy spôsob ako sa nám priblížiť, niekedy až veľmi reálne, a celé zástupy anjelov za nás bojujú a ochraňujú nás.