Ako úspešne zvládať vedeckú prácu

Ján Chrapan

Osveta2015 SVK Slovensky

Kniha: Ako úspešne zvládať vedeckú prácu - Ján Chrapan
Katalógové číslo: 263421
Ušetríte až 1,34 € z bežnej ceny 12,00
A navyše získate 10 vernostných bodov
10,66
Na dopyt, preveríme dostupnosť
Skladom u dodávateľa

Kniha: Ako úspešne zvládať vedeckú prácu

Publikácia je mimoriadnym dielom, zostaveným autorským kolektívom popredných odborníkov s dlhoročnou vedecko-pedagogickou praxou. Je doplneným a rozšíreným vydaním monografie Ako písať a komunikovať. Monografia je určená všetkým, ktorí vstupujú na pôdu vedeckého bádania a majú snahu budovať svoju kariéru na solídnom základe vedeckého nazerania na súčasný svet, ale aj na svoju prácu. Najmä študenti vysokých škôl, začínajúci vysokoškolskí učitelia, ako aj mnoho mladých odborníkov širokej spoločenskej praxe sa stretáva s častou úlohou predniesť prednášku, napísať kvalifikačnú, odbornú, alebo vedeckú prácu, pripraviť abstrakt, poster, alebo po období skúmania a vedeckej práci spracovať jej výsledky a napokon ich prezentovať v hovorenej, písanej či audiovizuálnej forme. Mnohé podnety v nej však nájdu aj tí, ktorí už na túto, pre niekoho posvätnú pôdu vstúpili a obohatili našu spoločnosť o prírastok tezauru ľudského poznania. Monografia dáva tiež odpoveď na to, ako sa má vyrovnať mladý človek s dnes všeobecne deklarovanou snahou o vytvorenie „vedomostnej spoločnosti“, čo okrem iného predpokladá systém permanentného celoživotného vzdelávania. Jej obsah je preto vhodný nielen pre začínajúcich adeptov vedeckého bádania v danom odbore jedinca, ale je prínosom aj pre tých, ktorí chcú byť „in“ – na úrovni doby 21. storočia. Autori do nej vložili svoje dlhoročné skúsenosti a neľutovali námahu podeliť sa o svoje cenné a praxou nadobudnuté poznatky, ktoré mladý človek nepočuje na prednáškach a mnohé uvedené v tejto publikácii nenájde ani v žiadnych informačných médiách.
Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
263421
Názov
Ako úspešne zvládať vedeckú prácu
EAN/ISBN
9788080634391
Forma
Brožovaná
Autor
Ján Chrapan
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2015
Rozmer
145×205
Hmotnosť
0,54
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Na dopyt, preveríme dostupnosť
Sadzba DPH
10%
Zľava
11%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Ako úspešne zvládať vedeckú prácu zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.