Keď som ťa stretla

Cecelia Ahernová

SLOVART2015/11 SVK Slovensky

Kniha: Keď som ťa stretla - Cecelia Ahernová
Katalógové číslo: 259070

Nedostupné
NEDOSTUPNÉ

Kniha: Keď som ťa stretla

Jasmine miluje svoju prácu, rodinu a najmä svoju sestru Heather, ktorá sa narodila s Downovým syndrómom. O prácu však príde, nemôže spávať, so sestrou je stále viac problémov. Matt má svoju rodinu a pracuje ako rozhlasový reportér. Hazarduje so svojím šťastím, domov sa vracia neskoro večer, holduje alkoholu a v práci prekračuje všetky medze až do takej miery, že ho nakoniec vyhodia. Žijú však v jednej štvrti, na jednej ulici a ako naschvál na seba narážajú na každom kroku. Ona neznáša jeho a on neznáša ju. Obaja postupne zisťujú, že život a svet okolo nie je taký, ako si ho dovtedy predstavovali. Zrazu je všetko inak. 

Knihy Cecelie Ahern sa stali celosvetovými bestsellermi, romány P. S. Milujem ťa a S láskou Rosie preslávilo aj ich filmové spracovanie.

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
259070
Názov
Keď som ťa stretla
EAN/ISBN
9788055614762
Forma
Neviazaná, bez prebalu, lesklá
Autor
Cecelia Ahernová
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2015/11
Rozsah
408
Rozmer
120×200 mm
Hmotnosť
0,20
Stav
Nedostupné
Zľava
0%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Keď som ťa stretla zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.