Voyage a Travers Le Monde En Images

Kniha: Voyage a Travers Le Monde En Images - Marián Pauer
6,70
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa
Katalógové číslo: 215566
Ušetríte až 1,30 € z bežnej ceny 8,00
A navyše získate 6 vernostných bodov

Kniha: Voyage a Travers Le Monde En Images

Štefánikove fotografie z celého sveta odhaľujú pred nami novú dimenziu tohto mimoriadneho človeka. Dimenziu, ktorá sa opäť rozpína medzi Štefánikom-vedcom a Štefánikom-umelcom. Fotografický aparát bol v tom čase nevyhnutnou súčasťou výzbroje vedca-astronóma. Štefánik však tento prístroj zrejme používal s vášňou jemu vlastnou nielen ako vedecký nástroj, ale aj ako médium, ktoré dokáže dokumentovať svet a zachytiť neopakovateľný okamih. Fotografie, ktoré robil na svojich cestách, sú na jednej strane cenné dokumenty a na strane druhej majú neopakovateľný citový náboj, ktorý prezrádza umelca. Štefánik hľadal nielen vonkajšiu tvár krajiny a ľudí v nej, ale aj ich dušu. Melancholická krajina južného Ruska a Turkestanu, patetický majestát skalných brál, ale aj nepatetická, celkom prirodzená radosť zo života, zakódovaná v bujnej vegetácii tichomorských ostrovov. ...

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
215566
Názov
Voyage a Travers Le Monde En Images
EAN/ISBN
9788080631673
Forma
Pevná
Autor
Marián Pauer
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2004
Rozsah
135
Rozmer
210×297
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
16%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Voyage a Travers Le Monde En Images zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.