Kniha Môj štát Moja vlasť Matúš Kučera | kníhkupectvo Literama.sk

Môj štát Moja vlasť

Matúš KučeraPERFEKT • 2012SK slovensky

Kniha : Môj štát Moja vlasť
Kúpiť
5,64
Katalógové číslo: 192951
Ušetríte až 1,26 € z bežnej ceny 6,90
A navyše získate 5 vernostných bodov
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa:

Kniha: Môj štát Moja vlasť

Kniha o poprednom slovenskom a európskom historikovi Prof. PhDr. Matúšovi Kučerovi, DrSc., ktorá obsahuje okrem najlepších materiálov jeho článkovej tvorby o vzniku Veľkomoravskej ríše aj najzaujímavejšie medzníky vo vývoji dejín Slovenska a Slovákov z pohľadu historika. Celá jeho publikačná aktivita sa opiera o dôkladné štúdium historických prameňov, no popri vedeckej presvedčivosti je charakteristickou črtou jeho textov živý, pútavý a zrozumiteľný jazyk, ktorým si autor získal nielen odborné, ale i široké laické čitateľské zázemie. Matúš Kučera je priekopníkom historiografie neuzatvárajúcej sa do akademických klišé, ale provokujúcej svojich súčasníkov k hľadaniu pravdy o sebe aj poznávaním dejín svojho národa, svojej krajiny, svojho štátu. Publikácia je príspevkom vydavateľstva Perfekt k osemdesiatemu jubileu autora, spisovateľa, vedca, diplomata, štátnika a k 20. výročiu vzniku Slovenskej republiky.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
192951
Názov
Môj štát Moja vlasť
EAN/ISBN
9788080465957
Autor
Matúš Kučera
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2012
Rozsah
216
Rozmer
168×245×19 mm
Hmotnosť
0,63
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
18%

Hodnotenia zákazníkov

Odmeníme Ťa! Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!

Tvoje hodnotenie:
Odoslať

Najnovšie hodnotenia a recenzie čitateľov

Môj štát Moja vlasť zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.