Hypnotizér

Lars Kepler

IKAR2010 SVK Slovensky

Kniha: Hypnotizér - Lars Kepler
Katalógové číslo: 89381
Ušetríte až 2,05 € z bežnej ceny 16,90
A navyše získate 14 vernostných bodov
Séria kníh: Joona Linna
Joona Linna
Titul je zaradený v tejto sérii
14,85
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Hypnotizér

Lekár Stefan Bergman je privolaný k úrazu na ceste. Nevie, že obeťou nehody je známy bankár, a už vôbec netuší, ako mu toto stretnutie zmení život. Z vďačnosti za záchranu a drobnú láskavosť pozve bankár doktora, ktorého špecializáciou je liečba hypnózou, k sebe do Monte Carla. Roztáča sa kolotoč záhad, kedy Bergman nahliada do sveta veľkých obchodov a dokonca je mu ponúknuté vedenie luxusnej kliniky. Zdá sa, že súčasťou nepochopiteľnej lákavej ponuky je aj priazeň bankárovej krásnej ženy Márie.

Úryvok z obsahu knihy ...

AKO OHEŇ, CELKOM AKO OHEŇ. To boli prvé slová, ktoré vyslovil hypnotizovaný chlapec. Hoci jeho život bol v ohrození – pre stovky rán nožom na tvári, nohách, trupe, chrbte, chodidlách, krku a zátylku –, uviedli ho do hlbokej hypnózy v nádeji, že jeho očami uvidia, čo sa stalo.

"Žmúrim,“ zamumlal. „Vchádzam do kuchyne, ale niečo nie je v poriadku, medzi stoličkami to šuští a po podlahe sa šíri jasnočervený oheň.“

Policajný asistent, ktorý chlapca našiel medzi ostatnými telami v dome v radovej zástavbe, si myslel, že je mŕtvy. Stratil veľké množstvo krvi, upadol do hypovolemického šoku a prebral sa až o sedem hodín neskôr.

Prežil iba on. Kriminálny inšpektor Joona Linna bol presvedčený, že dokáže polícii poskytnúť dobrý opis osoby. Páchateľ chcel zavraždiť všetkých, pravdepodobne preto sa nesnažil skrývať si tvár.

Keby však ostatné okolnosti neboli také výnimočné, nikdy by im nezišlo na um obrátiť sa na hypnotizéra.

Podrobnejšie info
Katalógové číslo
89381
Názov
Hypnotizér
EAN/ISBN
9788055121703
Autor
Lars Kepler
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2010
Rozsah
400
Rozmer
130×210×30
Hmotnosť
0,50
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
12%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Hypnotizér zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.