Kam ma nohy viedli

Vlado Bednár

Q1112007/01 SVK Slovensky

Kniha: Kam ma nohy viedli - Vlado Bednár
Katalógové číslo: 84374
1,92

Vypredané
NEDOSTUPNÉ

Kniha: Kam ma nohy viedli

Rozprávky pre malých čitateľov tohto skutočného rozprávkára nemajú vôbec znaky starnutia, možno i preto, že autor bol telom i dušou láskavým, ale i poučeným pozorovateľom aj priateľom živého sveta, ktorého sa cítil byť súčasťou. A iste i tým, že písať o tom pre deti ho viedla potreba rozprávať sa v knihách s nimi, aby ich prostredníctvom slova, milého a vtipného, prilákal do svojho hájomstva či hája krásnych priateľských vzťahov, pekných obrazov z prírody, cítenia so všetkým živým. A, pravdaže, aj tým, že Vlado Bednár bol talentovaný svieži duch.
Kniha KAM NOHY VIEDLI je vlastne výberom z troch knižiek: ČO MI NATÁRALI KVETY, MOJE NAJOBĽÚBENEJŠIA ZVIERATÁ a HUBÁRSKE ROZPRÁVKY, ktoré pôvodne vyšli samostatne. Spája ich téma prírody. Ilustrátorkou je Kristína Šimková, autorka ocenená Bibianou v súťaži Najkrajšia kniha sezóny Leto za knihu DVAKRÁT SEDEM ROZPRÁVOK.

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
84374
Názov
Kam ma nohy viedli
EAN/ISBN
9788089092352
Autor
Vlado Bednár
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2007/01
Rozsah
76
Rozmer
170×225×0
Hmotnosť
0,34
Stav
Vypredané
Sadzba DPH
10%
Zľava
3%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Kam ma nohy viedli zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.