Odliv na ostrove osích hniezd

Daniela PříhodováVydavateľstvo SSS2010/08 SVK slovensky

Kniha: Odliv na ostrove osích hniezd - Daniela Příhodová
4,41
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa
Katalógové číslo: 82110
Ušetríte až 1,20 € z bežnej ceny 5,61
A navyše získate 4 vernostné body

Kniha: Odliv na ostrove osích hniezd

Etablovaná autorka sociálnokritických próz zo súčasnosti v najnovšej knižke ponúka pohľad na život dnešného bratislavského sídliska. Sledujeme zánik malej predajne pod tlakom expanzívnych supermarketov. Mnohí čitatelia to azda poznajú z dohľadu, dosluchu či vlastnej skúsenosti, málokto však dokáže postihnúť problém tak citlivo, so zmyslom pre trefný detail a odtienky ľudských charakterov. Příhodová ukazuje, že spolu s jedným malým priestorom sa pominula i krehká sieť vzájomne poprepletaných osobných vzťahov, v rámci ktorých sa aj uprostred uniformity sídliska ľudia definovali ako individuality. Práve v snahe o uchránenie svojej identity a práva na neopakovateľnosť blízkeho, subjektivitou vnímateľa zvnútorneného priestoru sa podujímajú na zápas, v ktorom prehrávajú, avšak nerezignujú. Jemná nostalgia sa v dielku snúbi s postrehom žurnalistky. Kniha je spletencom osudov zamestnancov predajne s rozdielnymi charaktermi, ktoré sa napokon rôznosmerne rozpletú, nie však bez východiska smerujúceho do budúcnosti. Román o ľuďoch pre ľudí.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
82110
Názov
Odliv na ostrove osích hniezd
EAN/ISBN
9788080614225
Forma
Neviazaná, bez prebalu, matná
Autor
Daniela Příhodová
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2010/08
Rozsah
128
Rozmer
150×210×7
Hmotnosť
0,19
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
21%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Odliv na ostrove osích hniezd zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.