Čítanka Slniečka pre štvrtý ročník základných škôl a pre všetky deti

Kniha: Čítanka Slniečka pre štvrtý ročník základných škôl a pre všetky deti - Ondrej Sliacky
Katalógové číslo: 75437

Nedostupné
NEDOSTUPNÉ

Kniha: Čítanka Slniečka pre štvrtý ročník základných škôl a pre všetky deti

Výber umelecky najhodnotnejších textov z doterajších ročníkov Slniečka. Čítanka je koncipovaná ako alternatíva k existujúcej Čítanke pre 4. ročník ZŠ. Jej cieľom je uviesť do učebnovzdelávacieho procesu najvýznamnejšie literárne texty, ktoré vznikli v Slniečku a vyvolali ohlas medzi detskými čitateľmi. Ide predovšetkým o reprezentatívne autorské rozprávky D. Heviera, J. Uličianskeho, E. J. Grocha, Š. Moravčíka, J. Milčáka, zo staršej generácie M. Ďuríčkovej, K. Jarunkovej, K. Bendovej. Zastúpené sú i ľudové rozprávky v podaní jej moderných interpretov Ľ. Feldeka, P. Glocka, O. Sliackeho, z náučnovzdelávacích textov čítania uvedie ukážky z úspešných národnohistorických seriálov P. Dvořáka, M. Kučeru a vybrané časti z vlastivedného seriálu V. Ferka o Slovensku. Zostavil O. Sliacky.
Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
75437
Názov
Čítanka Slniečka pre štvrtý ročník základných škôl
EAN/ISBN
9788089222629
Forma
Tvrdá, bez prebalu, lesklá
Autor
Ondrej Sliacky
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2008
Rozsah
176
Rozmer
210×265×20
Hmotnosť
0,79
Stav
Nedostupné
Zľava
0%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Čítanka Slniečka pre štvrtý ročník základných škôl a pre všetky deti zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.