Strategické partnerstvá

ako fenomén globálnej ekonomiky

Eva SmolkováInfopress2009/03 SVK slovensky

Kniha: Strategické partnerstvá - ako fenomén globálnej ekonomiky - Eva Smolková
Katalógové číslo: 73961

Kniha: Strategické partnerstvá

ako fenomén globálnej ekonomiky

Cieľom diela je poskytnúť komplexný prehľad o strategických partnerstvách ako najvyužívanejšom strategickom nástroji súčasnosti, ktorý sa stal fenoménom globálnej ekonomiky a v súčasnosti ovplyvňuje odvetvové charakteristiky mnohých odvetví. Publikácia ponúka možnosť zoznámiť sa s jestvujúcimi typmi a formami aliančných a partnerských vzťahoch medzi podnikmi ziskovej i neziskovej sféry, upozorňuje na ich možnosti a riziká. Načrtáva genézu vzniku a formovania sa rôznych foriem kooperácií, snaží sa zadefinovať jednotlivé pojmy a vymedziť ich, vysvetľuje špecifiká jednotlivých typov vzťahov a poukazuje na ich súčasné využívanie v praxi ako aj participáciu poradenských firiem na príprave niektorých typov vzťahov, joint venture, akvizíciách a fúziách. Zaradenie do vednej disciplíny: Ekonomika - strategický manažment Cieľové skupiny: Dielo je určené vedeckej komunite, vysokoškolským a stredoškolským pedagógom, doktorandom, študentom ale najmä manažérom, ktorí strategické vzťahy plánujú, využívajú alebo o ich využívaní len uvažujú.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
73961
Názov
Strategické partnerstvá
Podnázov
ako fenomén globálnej ekonomiky
EAN/ISBN
9788085402926
Forma
Neviazaná, bez prebalu, lesklá
Autor
Eva Smolková
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2009/03
Rozsah
228
Rozmer
153×210×10 mm
Hmotnosť
0,30
Stav
Nedostupné
Zľava
0%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Strategické partnerstvá zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.