Detoxikácia organizmu

zmena života k lepšiemu

Katarína Horáková

Metro Media2007/12 SVK Slovensky

Kniha: Detoxikácia organizmu - zmena života k lepšiemu - Katarína Horáková
Katalógové číslo: 63242
3,73

Vypredané
NEDOSTUPNÉ

Kniha: Detoxikácia organizmu

zmena života k lepšiemu

Publikácia je zameraná pre širokú čitateľskú verejnosť, ktorej aspoň trocha záleží na svojom zdraví. Siahnúť po nej by mali najmä čitatelia strednej a staršej generacie, aby sa dozvedeli, čo je prapríčinou mnohých zdravotných neduhov a väčšiny chorôb. Prináša rady a návody, ako si svoj organizmus zvnútra očistiť a tak odstrániť zdravotné ťažkosti a znovu nadobudnúť sviežosť a kondíciu.

Pri prejedaní sa a nesprávnej kombinácii potravín časť jedla ostáva nestrávená, nasleduje jeho hnilobný rozklad v črevách, pričom sa vytvárajú toxíny, jedovaté látky, a to sú pôvodcovia našich chorôb. Často sa snažíme „odhladovať“ prebytočné kilogramy nevyváženou rýchlou diétou chudobnou na živiny. Potom sa však niet čo čudovať, že predčasne starneme, strácame energiu a chuť do života. Určite všetci chceme žiť kvalitný život aktívne a s výkonnosťou, ktorá nezávisí od veku a pohlavia. Otázka je, čo pre uskutočnenie tejto predstavy robíme. Pritom stav vlastného zdravia môžeme až z troch štvrtín ovplyvniť sami! Málokto si naplno uvedomuje, že okrem zdravého stravovania akú dôležitú úlohu hrá pravidelná detoxikácia - očista organizmu.

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
63242
Názov
Detoxikácia organizmu
Podnázov
zmena života k lepšiemu
EAN/ISBN
9788089327003
Autor
Katarína Horáková
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2007/12
Edícia
Zdravý životný štýl
Rozsah
84
Rozmer
135×190×8
Hmotnosť
0,13
Stav
Vypredané
Sadzba DPH
10%
Zľava
5%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Detoxikácia organizmu zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.