Dievča v Londýne

Ellie Šedivá

SVK Slovensky Backstage Books2023/08

Kniha: Dievča v Londýne - Ellie Šedivá
Počuli ste niekedy o plávajúcom kníhkupectve alebo kaviarni v telefónnej búdke?
Katalógové číslo: 478556 viac »
20,73

Vypredané
NEDOSTUPNÉ

Kniha: Dievča v Londýne

Zatúlajte sa s blogerkou Ellie do skrytých zákutí Londýna a spoznajte ho prostredníctvom všedných aj nevšedných príbehov, ktoré napísala zvedavosť.

Na stránkach knihy Dievča v Londýne sa vydáte hľadat' pochované viktoriánske uličky, plávajúce kníhkupectvo, kaviareň v telefónnej búdke či falošné fasády. Vydáte sa po stopách londýnskych gladiátorov, navštívite operačnú sálu z čias Jacka Rozparovača a prefrčíte mestom na kolobežke. Dozviete sa, koľko je v Londýne líšok a pobavia vás pikošky z kráľovstva, v ktorom je nelegálne podozrivo manipulovat' s lososom alebo navštíviť parlament v brnení.

Zažijete indické slávnosti na Trafalgar Square, karneval v Notting Hill aj čínsky nový rok v Chinatowne. Nakuknete do každodenného života česko-slovenského páru v anglickom dome s vybuchujúcim sporákom, ktorý je možno plný azbestu (a možno nie). Očami autorky tiež uvidíte Londýn počas pandémie a hlavne si o ňom utvoríte úplne iný obrázok než aký poznáte z pohľadníc a filmov...

Podrobnejšie info...

Tu je zoznam vlastností a atrbútov, ktoré sa nám podarilo zistiť. Ak chcete vedieť viac, kľudne nás kontaktujte.

Katalógové číslo
478556
Názov
Dievča v Londýne
EAN/ISBN
9788076650183
Forma
Tvrdá, bez prebalu, lesklá
Autor
Ellie Šedivá
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2023/08
Rozsah
376
Rozmer
150×210 mm
Hmotnosť
0,68
Stav
Vypredané
Sadzba DPH
10%
Zľava
16%

Hodnotenia zákazníkov mohlo by Vás zaujímať

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Dievča v Londýne zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.