Falošná nevesta

Eliška Melušová

SVK Slovensky Maxim2023/08

Kniha: Falošná nevesta - 1. vydanie - Eliška Melušová
Je vydaná napospas mužovi, s ktorým sa neradno zahrávať
Katalógové číslo: 476555 viac »
Ušetríte až 2,80 € z bežnej ceny 13,90
A navyše získate 11 vernostných bodov
Kolekcia titulov: Historické romance

Historické romance

Kolekcia kníh s dávkou romantiky. Samozrejme, v období, kde sa to najviac hodí. Historické romance si obľúbili čitateľky… Zistiť viac...
11,10
Vyexpedujeme do 7 dní
U dodávateľa

Kniha: Falošná nevesta

Christian Harding, markíz Rochester, sa po vyše troch rokoch vracia do Londýna a hneď vyvoláva rozruch. Všetci ho totiž považovali za mŕtveho. Netušili, že prežil obrovský požiar, ale prišiel o svoje spomienky. Dnes už síce pozná pravdu, no predstiera výpadky pamäti, aby mu neušli tí, ktorí spôsobili smrť jeho rodiny.

Felicity Lencesterová vyrástla v Amerike a do Londýna prichádza na pozvanie tety, ktorá však záhadne zmizne. Pretože nemá kde ostať, súhlasí s bláznivým plánom svojej priateľky vydávať sa za manželku markíza bez spomienok.

Nik netuší, že jeho pamäť tiká presne ako hodinky a hru na "falošnú nevestu" si užíva až do okamihu, kým nevypukne škandál. Vtedy sa musí rozhodnúť, či zachráni ženu, ktorú nepozná a ktorá ho oklamala, alebo ju predhodí vlkom z vyššej spoločnosti. Felicity je tak vydaná napospas mužovi, s ktorým sa neradno zahrávať. Viac než jeho hnevu sa však obáva svojich pocitov.

Od začiatku mala v pláne opustiť Londýn, no teraz sa jej srdce zmieta v túžbe ostať a presvedčiť muža, ktorého zradili, že nie všetko v jeho živote je lož.

Podrobnejšie info...

Tu je zoznam vlastností a atrbútov, ktoré sa nám podarilo zistiť. Ak chcete vedieť viac, kľudne nás kontaktujte.

Katalógové číslo
476555
Názov
Falošná nevesta
EAN/ISBN
9788082820181
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Eliška Melušová
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2023/08
Rozsah
264
Rozmer
145×205
Stav
U dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
20%

Hodnotenia zákazníkov mohlo by Vás zaujímať

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Falošná nevesta zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.