Vreckárka z Florencie

Ivana Ondriová

MOTÝĽ2023/09 SVK Slovensky

Kniha: Vreckárka z Florencie - 1. vydanie - Ivana Ondriová
Katalógové číslo: 475603
Ušetríte až 3,15 € z bežnej ceny 14,90
A navyše získate 11 vernostných bodov
11,75
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Vreckárka z Florencie

Boli deviati. Sedem dospelých a dvaja deväťroční chuligáni s tými najvycibrenejšími prstami. Volali ich Fazellatiovci. Vreckári. A viedol ich bývalý nájomný žoldnier.

Píše sa rok 1844. Vo Florencii úraduje šikovná skupina vreckárov Fazellatiovcov na čele so spravodlivým žoldnierom Luccom Grazom, ktorej sa úspešne darí okrádať tunajšiu šľachtu. Ich krytie však ohrozí mladá Bianca prezlečená za Rica, ktorá sa jeden deň sčista-jasna objaví v uliciach Florencie a v ich rajóne začne okato vreckáriť. Fazellatiovci ju dolapia, ale namiesto toho, aby nebojácnu ženu maskujúcu sa za chlapca odovzdali žandárom, prijmú ju medzi seba.

Zelenookého vreckára si pod svoje krídla zoberie vodca Lucca Grazo. Postupne zisťuje, že pred nimi skrýva nejedno tajomstvo, a čoraz viac sa musí premáhať, aby nepodľahol jeho nezvyčajným olivovým očiam. Skupina Fazellatiovcov sa odrazu ocitá v nebezpečenstve a v ohrození života a až vtedy žoldnier konečne pochopí, prečo mu mladý Ric, teda Bianca, a tie tajomné zelené oči tak učarovali...

Kto je to v skutočnosti a čo pred nimi skrýva? Okúzľujúce Toskánsko v 19. storočí. Zrada, klamstvá, intrigy, ale aj čistá úprimná náklonnosť a vernosť.

Vo Florencii sa rozohráva neľútostný boj o Most zlatníkov, vlastné prežitie a o lásku.

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
475603
Názov
Vreckárka z Florencie
EAN/ISBN
9788081643293
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Ivana Ondriová
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2023/09
Rozsah
344
Rozmer
140×205 mm
Hmotnosť
0,47
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
21%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Vreckárka z Florencie zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.