Mestečko pod Lopúchom

Jozef Kollár

DAXE2023/07 SVK Slovensky

Kniha: Mestečko pod Lopúchom - Jozef Kollár
Oveľa dôležitejšie, ako ísť do sveta, je zachraňovať a zveľaďovať to, čo máme doma
Katalógové číslo: 474730
Ušetríte až 1,25 € z bežnej ceny 8,80
A navyše získate 7 vernostných bodov
7,55
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Mestečko pod Lopúchom

Červík Čičko sa rozlúčil s mamou a vybral sa do sveta. Keď došiel po prvý lopúch, pod ktorým žijú rôzni chrobáci a chrobáčikovia, začal im pomáhať a zostal tam až do konca tejto knižky.

Prišiel na to, že oveľa dôležitejšie, ako ísť do sveta, je zachraňovať a zveľaďovať to, čo máme doma. Chrobáčikom v Mestečku pod Lopúchom v jednotlivých príbehoch pomáha opravovať poškodené veci a pritom vymýšľa rôzne zlepšovacie návrhy. Vďaka jeho šikovnosti a nápadom sa darí aj ostatným obyvateľom Mestečka pod Lopúchom, a tak majú lepší život.

Jeho neprajníci a závistlivci sa napokon potrestajú sami, v duchu príslovia „kto druhému jamu kope, ten do nej aj spadne“, prípadne sa do nej skotúľa. :) Knižka Mestečko pod Lopúchom nenásilnou formou nabáda detského čitateľa k úcte k iným, tvorivosti, poznaniu prírody a jej javov, láske a spolupatričnosti.

Jednotlivé kapitoly dopĺňajú interaktívne kreslené infobloky, vďaka čomu čitateľ podvedome získava ekologické cítenie. Kniha Mestečko pod Lopúchom je určená pre deti od 6 rokov. Jej hlavnými hrdinami sú šikovný červík Čičko, ťarbavý chrobák s dlhým nosom Pilkáčik a pojašený červotoč Vrto.

(Knihu ilustroval Michal Pisklák)

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
474730
Názov
Mestečko pod Lopúchom
EAN/ISBN
9788082410238
Forma
Tvrdá, bez prebalu, lesklá
Autor
Jozef Kollár
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2023/07
Rozsah
48
Rozmer
148×210 mm
Hmotnosť
0,25
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
14%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Mestečko pod Lopúchom zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.