Chceš urobiť “vodičák”?

Kniha je určená žiadateľom všetkých vodičských skupín!

kolektiv

NOVÁ PRÁCA2023/04 SVK Slovensky

Kniha: Chceš urobiť “vodičák”? - Kniha je určená žiadateľom všetkých vodičských skupín! - 1. vydanie - kolektiv
Katalógové číslo: 467830
Ušetríte až 2,79 € z bežnej ceny 17,90
A navyše získate 15 vernostných bodov
15,11
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Chceš urobiť “vodičák”?

Kniha je určená žiadateľom všetkých vodičských skupín!

Od 1 apríla 2023 sa teoretická skúška ako súčasť skúšky z odbornej spôsobilosti na vedenie motorových vozidiel vykonáva celkom novým spôsobom – elektronickým skúšobným testom. Otázky vyberá počítač v náhodnom poradí. Test pozostáva zo 40 otázok rozdelených do desiatich okruhov. Testuje sa v skúšobných miestnostiach na okresných dopravných inšpektorátoch a čas vyhradený na absolvovanie testu je 30 minút. Otázky majú hodnotu 1, 2, 3 a 4 body, pričom celkový súčet za všetky správne odpovede je 100 bodov. Prospeje iba žiadateľ, ktorý získa najmenej 90 bodov.

Kniha je členená tak, že okrem otázok a odpovedí je v poslednom stĺpci uvedená aj skupina vodičského oprávnenia, pre ktorú je otázka určená. Ak je v stĺpci prázdna biela kolónka, to znamená, že otázka je určená pre všetky skupiny vodičských oprávnení.

V záverečnej časti knihy sa nachádzajú i otázky a odpovede z dopravných značiek, dopravných zariadení, symbolov vozidiel a účastníkov cestnej premávky a ich použitie a samostatnú kapitolu tvoria i obrázky s otázkami a správnymi odpoveďami na tému: “Ako riešiť dopravné situácie”.

Čiže kniha obsahuje všetky otázky a odpovede pre žiadateľov všetkých vodičských skupín, z ktorých vám počítač vyberie práve tých 40, ktoré sú pre vás určené.

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
467830
Názov
Chceš urobiť “vodičák”?
Podnázov
Kniha je určená žiadateľom všetkých vodičských sku
EAN/ISBN
9788082700070
Forma
Brožovaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
kolektiv
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2023/04
Rozsah
272
Rozmer
148×210 mm
Hmotnosť
0,31
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
16%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Chceš urobiť “vodičák”? zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.