Keď zmizla

Alex Dahl

Slovenský spisovateľ2023/04 SVK Slovensky

Kniha: Keď zmizla - 1. vydanie - Alex Dahl
Ak ťa chránili jej lži, čo s tebou urobí pravda?
Katalógové číslo: 464414
Ušetríte až 1,88 € z bežnej ceny 16,90
A navyše získate 15 vernostných bodov
15,02
Predobjednávka. Po vydaní vyexpedujeme do 4 dní.
Novinka , vychádza 19.4.2023, o 20 dní

Kniha: Keď zmizla

Slobodnú matku Liv poznajú v nórskom Sandefjorde ako nenápadnú mladú ženu, nikto vrátane jej vlastného syna netuší nič o živote, ktorý viedla, než sa nasťahovala do odľahlého domu na útese. Ak chce ochrániť malého Adriana, svoje tajomstvá si musí strážiť ako oko v hlave.

Mladá Ruska Anastasija opúšťa rodný Jekaterinburg a odchádza do Milána za kariérou modelky. Jej život naberá celkom nové kontúry, no netrvá dlho a na vlastnej koži spozná odvrátenú stranu módneho priemyslu. Potom príde osudové stretnutie a všetko sa od základov zmení.

Investigatívna novinárka Selma žije v Osle a vyšetruje podozrivé úmrtia modeliek, ktoré namiesto na prehliadkových mólach či na obálkach prestížnych časopisov skončili v temnom svete drog a prostitúcie. Stopy vedú až do najvyšších spoločenských kruhov. Jej pátranie však nadobudne nový, oveľa nebezpečnejší rozmer, keď z ospalého nórskeho mestečka bez stopy zmizne mladá žena so synom...

Strhujúce, znepokojivé a fascinujúce čítanie... Keď zmizla je mimoriadne aktuálny psychologický triler o nebezpečenstvách krásy, lákadlách moci a nesmiernej sile materinskej lásky.

Fantastic Fiction UK

Toľké roky som odmietala vpustiť do svojej mysle a života aj tie najprchavejšie myšlienky na neho, učila som sa zabudnúť, sústrediť sa na svojho syna a na to, čo som si predsavzala. Koniec koncov niet väčšej pomsty ako spraviť z niekoho úplne bezcenného človeka, ktorý pre vás nič neznamená.

Uvedomí si, že nespím, a otočí sa ku mne s falošným žiarivým úsmevom na perách. Oči má chladné ako vždy.

„Aha, princezná sa zobudila,“ povie, prejde cez izbu a zastane predo mnou. Úsmev sa vytratí a na tvári sa mu usadí znechutený výraz. Nechcem mu urobiť radosť a ukázať, že sa ho bojím, že som sa ho odjakživa bála, a prinútim sa pozrieť mu do očí. Netrápi ma, ako vyzerám, že som ponížená ako zviera... chcem, aby videl, že pod tým všetkým som to stále ja a za nič na svete ma nemôže zlomiť. „Určite chceš vedieť, prečo som ťa sem priviedol.“

Prekladateľka: Lenka Cinková

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
464414
Názov
Keď zmizla
EAN/ISBN
9788022025225
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Alex Dahl
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2023/04
Rozsah
376
Stav
Novinka
Dostupnosť
Predobjednávka. Po vydaní vyexpedujeme do 4 dní.
Dátum vydania
19.4.2023
Sadzba DPH
10%
Zľava
11%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!

Titul v predpredaji nie je možné zatiaľ hodnotiť hviezdičkami, môžeš však pokojne pridať svoj komentár alebo očakávania:

Odoslať
Keď zmizla zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.