Hrobári slovenskej politiky

Príbehy o tých, čo to s nami mysleli dobre

Rado Baťo

Premedia2023/02 SVK Slovensky

Kniha: Hrobári slovenskej politiky - Príbehy o tých, čo to s nami mysleli dobre - Rado Baťo
Katastrofálne dôsledky toho, keď zabudneme
Katalógové číslo: 461752
Ušetríte až 2,22 € z bežnej ceny 16,95
A navyše získate 14 vernostných bodov
14,73
Do Vianoc: ÁNO
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Hrobári slovenskej politiky

Príbehy o tých, čo to s nami mysleli dobre

V knihe Ako skapal tatranský tiger som sa snažil vyvrátiť mýtus, že na Slovensku bude lepšie, keď politici prestanú kradnúť. V tejto knihe sa budem venovať katastrofálnym dôsledkom toho, čo sa stane, keď zabudneme, že aj hodnotoví lídri z „nášho“ tábora musia ovládať politické remeslo. Na páchanie dobra pri spravovaní štátu nestačí byť dobrým človekom. Nie je to ani konkurenčná výhoda, ani záruka úspešnejšej správy vecí verejných. Nestačí poraziť Fica a vyhrať voľby. Ešte dôležitejšie je vedieť udržať moc, vytvárať spojenectvá, robiť kompromisy a rozumne investovať politický kapitál.

Táto kniha nebude o politických vredoch, ktoré sa v parlamentných voľbách v roku 2020 dostali k moci. Bude o slušných politikoch, ktorí im cestu k úspechu nevdojak a nechtiac vydláždili. Bude o nezamýšľaných dôsledkoch rozhodnutí, ktoré sformovali slovenskú politiku do súčasnej absurdnej podoby. Bude o tom, že v politike nestačí chcieť byť dobrým, spravodlivým a slušným. Bude o politikoch, ktorých si vážim. O Ivete Radičovej, Andrejovi Kiskovi, Mirovi Beblavom a Michalovi Trubanovi. O ľuďoch, pre ktorých som pracoval a ktorým som pomohol stať sa hrobármi slovenskej politiky.

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
461752
Názov
Hrobári slovenskej politiky
Podnázov
Príbehy o tých, čo to s nami mysleli dobre
EAN/ISBN
9788082420930
Forma
Pevná
Autor
Rado Baťo
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2023/02
Rozsah
304
Rozmer
150×230
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
13%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Hrobári slovenskej politiky zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.