Veľké dámy, malé cnosti

Juliette BenzoniREMEDIUM2006/1 SVK slovensky

Kniha: Veľké dámy, malé cnosti - Juliette Benzoni
11,80
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa
Katalógové číslo: 45801
Ušetríte až 2,10 € z bežnej ceny 13,90
A navyše získate 11 vernostných bodov

Kniha: Veľké dámy, malé cnosti

V knihe Veľké dámy, malé cnosti sa zoznámime s deviatimi pútavými príbehmi z francúzskych dejín približujúcimi menej reprezentatívne stránky života slávnych osobností. Tentoraz sa pod drobnohľadom Juliette Benzoniovej ocitli veľké dámy na kráľovských dvoroch, ktoré natoľko túžili po moci, že neváhali využiť milostné intrigy, ba ani vraždu.
Prenesieme sa do čias, keď slobodné mladé slečny nesmeli mať milencov, ale pre vydaté panie to bola nepísaná povinnosť, ktorá svedčila o dobrom vkuse. Manžel sa mohol iba prizerať a manželku poľutovať, keď smútila za svojím neverným milencom. Ani vzťah matky k dospievajúcej dcére sa nevyhol jedovatým ostňom podozrení a zášte, keďže si konkurovali v kráse. Mnohé dámy z veľkého sveta si pestovali túto morálku, lebo im umožnila pohybovať sa v najvyšších spoločenských vrstvách, hoci neskôr zožali za tieto skutky opovrhnutie. Spôsob, akým ničili protivníkov a odstraňovali zo scény svoje sokyne, sa často obrátil proti nim a intrigánky stihol tragický osud.
So Juliette Benzoniovou podnikneme šesťstoročnú cestu po francúzskom kráľovskom dvore, na ktorom určovali morálku aj želania oných dám s malými cnosťami.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
45801
Názov
Veľké dámy, malé cnosti
EAN/ISBN
9788089230150
Autor
Juliette Benzoni
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2006/1
Rozsah
270
Rozmer
135×210×25
Hmotnosť
0,36
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
15%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Veľké dámy, malé cnosti zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.