Láska je Orientácia

Pozdvihnime dialóg s LGBT komunitou

Andrew Marin

Porta libri2022/10 SVK Slovensky

Kniha: Láska je Orientácia - Pozdvihnime dialóg s LGBT komunitou - 1. vydanie - Andrew Marin
Katalógové číslo: 453785
Ušetríte až 1,57 € z bežnej ceny 12,90
A navyše získate 11 vernostných bodov
11,33
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Láska je Orientácia

Pozdvihnime dialóg s LGBT komunitou

Ide o jednu z najdôležitejších diskusií v súčasnej cirkvi. A najkontroverznejších. Andrew Marin do nej vnáša svieži, vľúdny a novátorský hlas. Nevníma túto tému len ako nejakú pálčivú „otázku“ – vidí za ňou tvár, priateľa, Božie dieťa. Vidí za ňou Ježiša, ktorého láska je pre mnohých ťažko uchopiteľná, pretože u jeho nasledovníkov sa stretli s niečím iným.

Andrew nám pripomína, že či už sme ladení konzervatívne alebo liberálne, môžeme mať skvelé myšlienky, a predsa byť krutí a samospravodliví. To, že sme kresťania, však ľudia nespoznajú podľa toho, čo citujeme, ale podľa našej lásky.

Na konci knihy vás Andrew nebude žiadať, aby ste súhlasili s jeho názormi na gejskú a lesbickú orientáciu alebo životný štýl. Vlastne vás nezahrnie ani množstvom polemických názorov. Pokúsi sa pomôcť vám pochopiť, čo sa naučil počúvaním s otvoreným a chápavým srdcom voči lesbám a gejom. A tiež sa pokúsi pomôcť vám reagovať na gejov a lesby vo vašom svete zrelšie a chápavejšie. Na záver vás požiada, aby ste sa zhodli na jednej hlavnej veci: že pre skutočných Ježišových nasledovníkov je jedinou správnou cestou orientácia a životný štýl lásky.

Brian McLaren

Andrew Marin je prezidentom a zakladateľom The Marin Foundation. Je ženatý, má dve deti. Dvanásť rokov žil v časti Chicaga známej ako Boystown (dnes Northalsted), kde žije veľa LGBT+ ľudí. Dnes žije vo Washingtone, D.C. a venuje sa poradenstvu.

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
453785
Názov
Láska je Orientácia
Podnázov
Pozdvihnime dialóg s LGBT komunitou
EAN/ISBN
9788081562679
Forma
Brožovaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Andrew Marin
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2022/10
Rozsah
204
Rozmer
148×210
Hmotnosť
0,25
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
12%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Láska je Orientácia zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.