Výživa pre zdravú myseľ

Maggie Moon

Príroda2022/01 SVK Slovensky

Kniha: Výživa pre zdravú myseľ - Maggie Moon
Katalógové číslo: 453636
Ušetríte až 2,41 € z bežnej ceny 19,90
A navyše získate 17 vernostných bodov
17,49
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Výživa pre zdravú myseľ

O potravinách, ktoré posilnia funkciu mozgu

Posilnite svoj mozog pomocou nového prelomového spôsobu stravovania, ktorý preukázateľne pomáha udržiavať bystrú myseľ aj vo vyššom veku.

Užívať si pribúdajúce roky znamená starať sa o mozog rovnako ako o telo. To, čo zjete dnes, pomôže vašim kognitívnym schopnostiam neskôr. Alebo im to uškodí.

Kniha Výživa pre zdravú myseľ od Maggie Moon, vedkyne a registrovanej dietologičky, zrozumiteľným spôsobom objasňuje vedecké poznatky o duševnej kondícii človeka. Čo je však ešte dôležitejšie, táto užitočná príručka vám poskytne ľahko realizovateľný program na udržanie sviežej mysle vďaka konzumácii tých správnych potravín. Zároveň vystríha pred potravinami, ktoré mozgu škodia.

Zdravé recepty v knihe sú nielen chutné, ale môžu významne pomôcť: zlepšujú pamäť aj koncentráciu a majú množstvo ďalších zdravotných benefitov pre celé telo.

Z anglického originálu The Mind Diet, vydaného vo vydavateľstve Ulysses Press, Berkeley v roku 2016, preložila Michala Kamhalová. Vyšlo vo vydavateľstve IKAR, a.s. v roku 2023.

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
453636
Názov
Výživa pre zdravú myseľ
EAN/ISBN
9788055187129
Forma
Viazaná
Autor
Maggie Moon
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2022/01
Rozsah
368
Rozmer
125×200 mm
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
12%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Výživa pre zdravú myseľ zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.