Ako myšiak Félix zachránil Vianoce

Alex T. SmithVerbarium2022/10 SVK slovensky

Kniha: Ako myšiak Félix zachránil Vianoce - 1. vydanie - Alex T. Smith
15,63
Predobjednávka. Po vydaní vyexpedujeme do 4 dní.
Novinka, vychádza 20.10.2022, o 17 dní
Katalógové číslo: 451932
Ušetríte až 2,36 € z bežnej ceny 17,99
A navyše získate 15 vernostných bodov

Kniha: Ako myšiak Félix zachránil Vianoce

Neodolateľná rozprávka z pera obľúbeného autora detských knižiek Alexa T. Smitha sa už teraz bezpochyby zaradila medzi súčasné vianočné klasiky. Nielen vďaka rozkošnému a pútavému príbehu, ale i vďaka krásnym ilustráciám, ktoré sú tiež autorovým dielom.

Félix je nebojácny, no veľmi hladný a uzimený myšiak, ktorý sa túla predvianočnými ulicami mesta a hľadá si teplý a bezpečný úkryt. Cestu mu však znenazdajky prekríži zvláštny malý predmet. Je to obálka, v ktorej sa skrýva list pre Santa Klausa. Ako to, že si len tak poletuje vzduchom? Mal by byť predsa na Severnom póle, inak ostane jeho pisateľ, chlapec Oliver, bez darčekov. A tak sa Félix podujme na dôležitú misiu. Ako neskôr zistí, nebude to len dobrodružstvo, ale aj skúška odvahy a pevnej vôle. Podarí sa mu dôjsť do cieľa a zachrániť Vianoce?

Knižka je výnimočná aj svojou nezvyčajnou formou, ktorá sa podobá adventnému kalendáru. No namiesto okienok sa pred vami otvára dvadsaťštyri a pol kapitol, ktoré okrem milej a napínavej dejovej línie ponúkajú aj množstvo kreatívnych nápadov a návodov, ako si spestriť čas adventu - napríklad výrobou darčekov, blahoželaní a dekorácií či pečením koláčikov. Jej čítanie sa rýchlo stane rodinnou tradíciou a budete po nej siahať každý ďalší rok.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
451932
Názov
Ako myšiak Félix zachránil Vianoce
EAN/ISBN
9788082190932
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Alex T. Smith
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2022/10
Rozsah
176
Stav
Novinka
Dostupnosť
Predobjednávka. Po vydaní vyexpedujeme do 4 dní.
Dátum vydania
20.10.2022
Sadzba DPH
10%
Zľava
13%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!

Titul v predpredaji nie je možné zatiaľ hodnotiť hviezdičkami, môžeš však pokojne pridať svoj komentár alebo očakávania:

Odoslať
Ako myšiak Félix zachránil Vianoce zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.