Peniaze: Ako im rozumieť a zbohatnúť

Ako s nimi narábať správne a zvýšiť svoj príjem

Philipp J. Müller

SVK Slovensky IKAR2022/11

Kniha: Peniaze: Ako im rozumieť a zbohatnúť - Ako s nimi narábať správne a zvýšiť svoj príjem - 1. vydanie - Philipp J. Müller
Katalógové číslo: 448406 viac »
Ušetríte až 1,66 € z bežnej ceny 14,90
A navyše získate 13 vernostných bodov
13,24
Vyexpedujeme do 7 dní
U dodávateľa

Kniha: Peniaze: Ako im rozumieť a zbohatnúť

Ako s nimi narábať správne a zvýšiť svoj príjem

O peniazoch sa hovorí málo. V našej spoločnosti sú viac-menej tabu a neraz sa považujú za „špinavé“. Ten, kto je bohatý, je takmer automaticky podvodník, a každý, kto ich chce viac, je chamtivý. Peniaze by sme však mali vnímať neutrálne – ako prostriedok výmeny. Problém zhoršuje fakt, že ani v škole ani neskôr sa neučíme peniazom skutočne rozumieť. Je to paradox, keďže peniaze sú základom nášho hospodárskeho systému a pre život človeka sú jednoducho nevyhnutné. Je najvyšší čas, aby sme so svojimi financiami začali zaobchádzať nezaujato a prevzali za ne plnú zodpovednosť.

Philipp J. Müller, finančný mentor a majiteľ najväčšej finančnej akadémie v Európe, chce túto situáciu zmeniť. Tento milionár s mnohonásobným príjmom si vytýčil za cieľ vytvoriť v spoločnosti nové povedomie o peniazoch. Preferuje komplexné chápanie financií, ktoré ľuďom umožní vymaniť sa zo zdanlivo nekontrolovateľného finančného kolotoča a dosiahnuť prosperitu. Vo svojom diele predstavuje základy nového chápania peňazí, pričom kladie dôraz na individuálnu osobnú zrelosť a ekonomickú zodpovednosť človeka. Každý, kto siahne po tejto knihe, sa naučí porozumieť finančnému systému a základným pravidlám, ako zbohatnúť.

Z nemeckého originálu GeldRICHTIG vydaného vo vydavateľstve GABAL v 2020 preložila Ivana Trubirohová. Vyšlo vo vydavateľstve IKAR, a.s. – v roku 2022.

Podrobnejšie info...

Tu je zoznam vlastností a atrbútov, ktoré sa nám podarilo zistiť. Ak chcete vedieť viac, kľudne nás kontaktujte.

Katalógové číslo
448406
Názov
Peniaze: Ako im rozumieť a zbohatnúť
Podnázov
Ako s nimi narábať správne a zvýšiť svoj príjem
EAN/ISBN
9788055186276
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Philipp J. Müller
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2022/11
Rozsah
320
Rozmer
200×125×29 mm
Hmotnosť
0,38
Stav
U dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
11%

Hodnotenia zákazníkov mohlo by Vás zaujímať

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Peniaze: Ako im rozumieť a zbohatnúť zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.