Blázon do teba

Ak v živote stretneš niekoho, kto bude do teba úplný blázon, pravdepodobne to bude pes

Marta Fartelová

MOTÝĽ2022/10 SVK Slovensky

Kniha: Blázon do teba - Ak v živote stretneš niekoho, kto bude do teba úplný blázon, pravdepodobne to bude pes - 1. vydanie - Marta Fartelová
O spolunažívaní v rodine, nezištnej pomoci a o bezhraničnej viere vo svojich blízkych. A hlavne o bezpodmienečnej LÁSKE.
Katalógové číslo: 448364
Ušetríte až 2,94 € z bežnej ceny 13,90
A navyše získate 10 vernostných bodov
10,96
Do Vianoc: ÁNO
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Blázon do teba

Ak v živote stretneš niekoho, kto bude do teba úplný blázon, pravdepodobne to bude pes

Alica žije vysnený život väčšiny žien. Má príťažlivého, úspešného a bohatého manžela, dve zdravé a krásne deti a podiel v prosperujúcej rodinnej firme. S rodinou bývajú v prominentnej štvrti a ona má priestor na to, aby sa mohla naplno venovať svojim deťom, spoločným rodinným priateľom, ale aj svojim záľubám. No každá rodina má svoje tajomstvá a často nikto netuší, čo sa odohráva za zavretými dverami ľudských príbytkov.

Zdanie dokonalého života sa začne postupne vytrácať, keď do ich rodiny pribudne nový člen – malý psí kríženec Enzo. Možno je to len zhoda okolností a možno to má na svedomí Enzov nekomplikovaný, priamy a pravdivý pohľad na život, ale ligot ich dokonalých životov začne postupne blednúť a pod pozlátkou sa objaví šedivosť klamstva, pretvárky i násilia.

Nezlomná odvaha, vnútorná sila, ale hlavne bezpodmienečná láska, ktorú Enzo neprestajne prejavuje voči členom svojej ľudskej svorky, donúti Alicu vystúpiť z vlastného tieňa, vziať svoj život pevne do rúk a brániť sa voči silnejšiemu nepriateľovi.

Pridali sme sa k ľudskému rodu, aby sme ho naučili niečo o živote v svorke, spolunažívaní v rodine, nezištnej pomoci a o bezhraničnej viere vo svojich blízkych. A hlavne o bezpodmienečnej LÁSKE.

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
448364
Názov
Blázon do teba
Podnázov
Ak v živote stretneš niekoho, kto bude do teba úpl
EAN/ISBN
9788081643019
Forma
Tvrdá, bez prebalu, lesklá
Poznámka
1. vydanie
Autor
Marta Fartelová
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2022/10
Rozsah
264
Rozmer
130×200 mm
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
21%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Blázon do teba zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.