Ako neprísť o dieťa

Druhé rozšírené vydanie aj o COVID 19

Viliam Dobiáš

Dixit2022/08 SVK Slovensky

Kniha: Ako neprísť o dieťa - Druhé rozšírené vydanie aj o COVID 19 - Viliam Dobiáš
Katalógové číslo: 447092
Ušetríte až 3,01 € z bežnej ceny 24,95
A navyše získate 21 vernostných bodov
21,94
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Ako neprísť o dieťa

Druhé rozšírené vydanie aj o COVID 19

Príručka prvej pomoci nie je určená výlučne matkám. Patrí do rúk a jej obsah aj do hláv otcov, starších súrodencov, starých rodičov, učiteľov, vychovávateľov, animátorov, táborových vedúcich a vôbec všetkým, ktorí sa v práci alebo vo voľnom čase pohybujú v prítomnosti detí od príchodu z pôrodnice po predpokladaný odlet z mama hotela v osemnástich rokoch.

Deti sú takí malí bezpečnostní hackeri. Pri prvom vstupe do neznámej miestnosti, či je to obývačka alebo kúpeľňa, okamžite nájdu bezpečnostnú dieru v systéme. Tak ako sa v každej domácnosti vyskytuje aspoň jedna kuchárska príručka, tak by mala byť v každej domácnosti knižka o prvej pomoci. Prečítaná. Principiálne je väčšina postupov prvej pomoci skoro rovnaká pre deti aj dospelých, ale existujú isté rozdiely. Keď ich niekto nepozná a bude dojčaťu, škôlkárovi poskytovať pomoc ako dospelému, je to určite lepšie ako nerobiť nič. Ale naše zlatíčka si zaslúžia poučenú mamičku, ktorá ovláda drobnejšie aj väčšie rozdiely a tak vie odmeniť potomka poskytnutím pomoci v tej najvyššej kvalite.

Je pozoruhodne nevysvetliteľné, ale nesmierne rozšírené pamätať si z kurzov prvej pomoci spred 10-20 rokov len tie poznatky, ktoré už boli dávno prekonané a roky sa nepoužívajú. Zároveň dokážeme spoľahlivo zabudnúť všetko to, čo ešte stále aj po rokoch platí. Text zodpovedá najnovším poznatkom a medzinárodným odporúčaniam. Pomôže v občerstvení aktuálnych vedomostí z minulosti a rozpoznaní prekonaných zbytočností. Autori majú spolu 60 rokov skúseností v prvej pomoci a 40 rokov praxe v záchrannej službe.

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
447092
Názov
Ako neprísť o dieťa
Podnázov
Druhé rozšírené vydanie aj o COVID 19
EAN/ISBN
9788089662449
Forma
Neviazaná, bez prebalu, lesklá
Autor
Viliam Dobiáš
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2022/08
Rozsah
216
Rozmer
155×237 mm
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
12%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Ako neprísť o dieťa zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.