Nezapomeňte na mne

JUDr. Milada Horáková a největší politický proces

Petr BlažekMuzeum paměti XX.století2022/07 CZE česky

Kniha: Nezapomeňte na mne - JUDr. Milada Horáková a největší politický proces - Petr Blažek
14,29
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa
Katalógové číslo: 445036
Ušetríte až 2,16 € z bežnej ceny 16,45
A navyše získate 14 vernostných bodov

Kniha: Nezapomeňte na mne

JUDr. Milada Horáková a největší politický proces

Publikace přibližuje pomocí dobových dokumentů a fotografií vykonstruovaný politický proces s JUDr. Miladou Horákovou a dalšími osobnostmi, který se na pokyn vedení Komunistické strany Československa uskutečnil na jaře 1950. Na jeho přípravě se podíleli sovětští poradci vyslaní do Československa na podzim 1949. Doprovázela ho masivní dehonestační a propagandistická kampaň. Katalog vychází ze stejnojmenné výstavy, která byla v červnu 2020 připravena při příležitosti sedmdesátého výročí těchto tragických událostí. The publication presents, with the help of contemporary documents and photographs, the fabricated political trial with JUDr. Milada Horáková and other co-defendants, which took place in the spring of 1950 upon the instructions of the leadership of the Communist Party of Czechoslovakia. In the preparation of this political show-trial, Soviet advisers sent to Czechoslovakia in the autumn of 1949 took active part. The trial was accompanied by a massive defamatory and propaganda campaign. The publication is based on the eponymous exhibition organised in 2020 to commemorate the seventieth anniversary of these tragic events.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
445036
Názov
Nezapomeňte na mne
Podnázov
JUDr. Milada Horáková a největší politický proces
EAN/ISBN
9788090798977
Forma
Neviazaná, bez prebalu, lesklá
Autor
Petr Blažek
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2022/07
Rozsah
96
Rozmer
210×290 mm
Hmotnosť
0,54
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
13%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Nezapomeňte na mne zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.