HIGH5 - Jednoduchý návyk pre lepší život

Jednoduchý návyk pre lepší život

Mel RobbinsováMOTÝĽ2022/04 SVK slovensky

Kniha: HIGH5 - Jednoduchý návyk pre lepší život - Jednoduchý návyk pre lepší život - 1. vydanie - Mel Robbinsová
10,96
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa
Katalógové číslo: 433383
Ušetríte až 2,94 € z bežnej ceny 13,90
A navyše získate 10 vernostných bodov

Kniha: HIGH5 - Jednoduchý návyk pre lepší život

Jednoduchý návyk pre lepší život

Prevezmi kontrolu nad vlastným životom pomocou jednoduchého návyku

Mel Robbinsová svojou medzinárodne úspešnou knihou 5-sekundové pravidlo naučila už milióny ľudí z celého sveta, ako sa motivovať.

Teraz prichádza s ďalším jednoduchým a osvedčeným nástrojom, ako nadobudnúť kontrolu nad svojím životom. Podporu vyjadrujeme tým, ktorých máme radi, a v niektorých situáciách aj tým, ktorých nepoznáme, aby sme ich povzbudili v plnení ich snov a cieľov.

Predstavte si však, aké by bolo skvelé, ak by ste takú lásku a podporu prejavili aj sebe. Alebo ešte lepšie, ak by ste z toho urobili každodenný zvyk.
Boli by ste nezastaviteľní.

Mel nás chce prostredníctvom tejto knihy naučiť, ako podporiť najdôležitejšiu osobu v našom živote, osobu, na ktorú sa dennodenne pozeráme v zrkadle – SAMÝCH SEBA.

Ak bojujete s nedostatkom sebavedomia (Kto s tým dnes nemá problém?)
Ak ste už unavení z toho otravného hlasu v hlave, ktorý vás neustále spochybňuje a karhá (Mohol by ho niekto už konečne umlčať?)
Ak sa vám darí vo všetkých oblastiach, no aj napriek tomu sa vždy sústredíte len na to, čo vám náhodou nevyjde (Nie ste v tom sami.)
Ak sa už nedokážete pozerať na to, ako si iní ľudia plnia sny, zatiaľ čo vy sedíte doma na gauči so psom pri nohách (Ale psa do toho radšej nezaťahujte.) ... potom je táto kniha určená práve pre vás.

Táto kniha je kombináciou Meliných výnimočných vedomostí a silných osobných zážitkov, vedecky podložených informácií a skúseností ľudí z celého sveta.
Mel vás touto knihou naučí, ako si začať veriť, pretože sny a ciele si môže plniť len zdravo sebavedomý človek. Zlepšite svoj postoj a svoje správanie k sebe samému.
Ak si chcete zvýšiť sebavedomie, ak chcete byť šťastnejší a konečne dosiahnuť to, po čom túžite, ste na správnej adrese. Uvidíte, že sa zasmejete aj sa veľa naučíte. Teraz je ten správny čas oceniť samých seba a povzbudiť sa.
Zaslúžite si to.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
433383
Názov
HIGH5 - Jednoduchý návyk pre lepší život
Podnázov
Jednoduchý návyk pre lepší život
EAN/ISBN
9788081642852
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Mel Robbinsová
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2022/04
Rozsah
304
Rozmer
130×200 mm
Hmotnosť
0,30
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
21%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
HIGH5 - Jednoduchý návyk pre lepší život zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.