Traja pátrači - Záhada šepkajúcej múmie (3)

Robert Arthur

SPN - Mladé letá2021/12 SVK Slovensky

Kniha: Traja pátrači - Záhada šepkajúcej múmie (3) - 6. vydanie - Robert Arthur
Katalógové číslo: 427337
5,57

Vypredané
NEDOSTUPNÉ

Kniha: Traja pátrači - Záhada šepkajúcej múmie (3)

Jupiter sa snažil nemyslieť na to, čo robia nebezpeční zločinci, keď sa im dostanú pod ruku prípadní svedkovia. Namiesto toho hľadal nejaké východisko. Čo keby vyskočil a pustil sa do behu, len čo nadvihnú vrchnák? Možno zostanú od prekvapenia stáť, a jemu sa podarí utiecť. Ale hneď o tom skľúčene zapochyboval. Sú naňho traja. Nech vyskočí akýmkoľvek smerom, jeden z nich iste bude dosť blízko, aby ho schmatol. Rozmýšľal, či bude chýbať tete a strýkovi. A čo Peter a Bob? Možno sa nikdy nedozvedia, čo sa s ním stalo. Možno to pre nich nadosmrti ostane nezodpovedanou záhadou. Jupiter, Peter a Bob dostali naraz dva listy – žiadosť o pomoc od pani Banfryovej, ktorej sa stratil kocúr, a zaujímavý list od pána Hitchfielda, ktorý ich žiada o vyriešenie neuveriteľnej záhady: egyptská múmia profesora Yarborougha šepká! Chlapci neváhali ani okamih, kocúrov je veľa, ale šepkajúca múmia je predsa len rarita. Táto rarita ich však uvrhla do pazúrov nebezpečných zločincov...
Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
427337
Názov
Traja pátrači - Záhada šepkajúcej múmie (3)
EAN/ISBN
9788010040070
Forma
Viazaná
Poznámka
6. vydanie
Autor
Robert Arthur
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2021/12
Rozsah
120
Rozmer
120×200
Hmotnosť
0,23
Stav
Vypredané
Sadzba DPH
10%
Zľava
19%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Traja pátrači - Záhada šepkajúcej múmie (3) zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.