Zabiť diabla nie je hriech

Kniha: Zabiť diabla nie je hriech - 1. vydanie - Vojtech Czobor
Katalógové číslo: 426593 viac »
Ušetríte až 3,74 € z bežnej ceny 14,90
A navyše získate 11 vernostných bodov
Kolekcia titulov: Zoznam publikácií podporených FPU

Zoznam publikácií podporených FPU

AKTUALIZOVANÉ 12. apríla 2024! Knihy vydané s podporou FPU (Fondu na podporu umenia). Tieto knihy z verejných zdrojov po… Zistiť viac...
11,16
Na dopyt, preveríme dostupnosť
U dodávateľa

Kniha: Zabiť diabla nie je hriech

Dávno zabudnutá minulosť sa často neuveriteľne prelína s minulosťou nedávnou, ba rovno s prítomnosťou. Drsné 17. storočie, poznačené vojnami, pohromami a bezprávím, je plné fascinujúcich, dobrodružných i nesmierne temných a tragických osudov. Takým je nepochybne aj životný príbeh jedného z najbohatších magnátov v Uhorsku, krutého lúpežného rytiera, grófa Imricha Balašu (Balassa), ktorý sa na dosiahnutie svojich cieľov alebo len z chvíľkového rozmaru neštítil odstrániť z cesty nikoho, ani svojich najbližších. Jeho moc, vynaliezavosť a bezohľadnosť akoby nepoznali hraníc. A predsa sa mu niekto postavil na odpor. Žena. Aké boli jej zbrane v nerovnom súboji na život a na smrť? A ako to môže súvisieť s nezvyčajnou tragickou udalosťou, ktorá sa pred čosi vyše polstoročím odohrala v Ústí nad Labem?

Čítajte strhujúci príbeh o hrdinských ženách Hontu a Novohradu, o tajomných pitvách a ďalších dramatických udalostiach v pochmúrnych priestoroch Divínskeho a Čabradského hradu a o pravdepodobne prvej biologickej zbrani použitej na našom území...

Podrobnejšie info...

Tu je zoznam vlastností a atrbútov, ktoré sa nám podarilo zistiť. Ak chcete vedieť viac, kľudne nás kontaktujte.

Katalógové číslo
426593
Názov
Zabiť diabla nie je hriech
EAN/ISBN
9788081153181
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Vojtech Czobor
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2021/11
Rozsah
200
Stav
U dodávateľa
Dostupnosť
Na dopyt, preveríme dostupnosť
Sadzba DPH
10%
Zľava
25%
Reg. číslo FPU
21-154-03872

Hodnotenia zákazníkov mohlo by Vás zaujímať

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Zabiť diabla nie je hriech zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.