Zabiť diabla nie je hriech

Kniha: Zabiť diabla nie je hriech - 1. vydanie - Vojtech Czobor
Katalógové číslo: 426593
Ušetríte až 2,40 € z bežnej ceny 14,90
A navyše získate 12 vernostných bodov
Kolekcia titulov: Zoznam publikácií podporených FPU

Zoznam publikácií podporených FPU

AKTUALIZOVANÉ! Tento zoznam bol doplnený a aktualizovaný 15. marca 2023 a obsahuje tituly, ktoré boli vydané s podporou… Zistiť viac...
12,50
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Zabiť diabla nie je hriech

Dávno zabudnutá minulosť sa často neuveriteľne prelína s minulosťou nedávnou, ba rovno s prítomnosťou. Drsné 17. storočie, poznačené vojnami, pohromami a bezprávím, je plné fascinujúcich, dobrodružných i nesmierne temných a tragických osudov. Takým je nepochybne aj životný príbeh jedného z najbohatších magnátov v Uhorsku, krutého lúpežného rytiera, grófa Imricha Balašu (Balassa), ktorý sa na dosiahnutie svojich cieľov alebo len z chvíľkového rozmaru neštítil odstrániť z cesty nikoho, ani svojich najbližších. Jeho moc, vynaliezavosť a bezohľadnosť akoby nepoznali hraníc. A predsa sa mu niekto postavil na odpor. Žena. Aké boli jej zbrane v nerovnom súboji na život a na smrť? A ako to môže súvisieť s nezvyčajnou tragickou udalosťou, ktorá sa pred čosi vyše polstoročím odohrala v Ústí nad Labem?

Čítajte strhujúci príbeh o hrdinských ženách Hontu a Novohradu, o tajomných pitvách a ďalších dramatických udalostiach v pochmúrnych priestoroch Divínskeho a Čabradského hradu a o pravdepodobne prvej biologickej zbrani použitej na našom území...

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
426593
Názov
Zabiť diabla nie je hriech
EAN/ISBN
9788081153181
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Vojtech Czobor
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2021/11
Rozsah
200
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
16%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Zabiť diabla nie je hriech zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.