Prezident: Dvadsať dní na prežitie

Andrej KiskaIKAR2021/09 SVK slovensky

Kniha: Prezident: Dvadsať dní na prežitie - 1. vydanie - Andrej Kiska
12,07
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa
Katalógové číslo: 417119
Ušetríte až 1,83 € z bežnej ceny 13,90
A navyše získate 12 vernostných bodov

Kniha: Prezident: Dvadsať dní na prežitie

Kniha Prezident – Dvadsať dní na prežite opisuje strhujúci súboj novozvoleného prezidenta s premiérom, ktorého prezidentské ambície ostali nenaplnené. Politický triler sa odohráva na pozadí vzrastajúceho napätia a vypuknutej vojny medzi Ruskom a Ukrajinou. Vzájomný konflikt medzi premiérom, ktorý túži ovládať krajinu, a prezidentom narastá a vyústi až do tragédie.

Autor v knihe využíva svoje osobné skúsenosti a poskytuje prekvapivé detaily z politického, ale aj osobného života hlavy štátu.

Úryvok z obsahu knihy

Ranné nápady v sprche mu pripadali vždy najlepšie. Kým spal, myseľ triedila, pracovala, analyzovala a ráno mu dodala najlepšie impulzy.

Dnes však myšlienka, o ktorú by sa mohol vo svojom vyhlásení oprieť, neprišla. Správy boli zahltené informáciami o ruskej jadrovej ponorke, ktorá sa stratila niekde v Čiernom mori pri ukrajinských pobrežných vodách, a hrozil ozbrojený konflikt medzi Ruskom a Ukrajinou.

Patrik bol presvedčený, že tých sto námorníkov, ktorí boli v ponorke, už nežije. Netušil však, čo v takejto situácii novinárom povedať.

Vedel, že prejav na tlačovku mu pripravilo oddelenie zahraničnej politiky. Stačí ho prečítať. No už letmý pohľad Patrikovi signalizoval, že to nie sú slová, ktoré by ako prezident chcel povedať prvý deň po svojej inaugurácii a na svojej prvej tlačovej konferencii.

A ešte k tomu pri takej ťažkej téme.

Sklamaný vyšiel zo sprchy.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
417119
Názov
Prezident: Dvadsať dní na prežitie
EAN/ISBN
9788055180175
Forma
Viazaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Andrej Kiska
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2021/09
Rozsah
344
Rozmer
200×125×31 mm
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
13%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Prezident: Dvadsať dní na prežitie zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.