Licencia na zabíjanie

alebo krátke dejiny legálnych umelých potratov od Lenina po súčasnosť

Dariusz Zuk-OlszewskiAPPC2021 SVK slovensky

Kniha: Licencia na zabíjanie - alebo krátke dejiny legálnych umelých potratov od Lenina po súčasnosť - Dariusz Zuk-Olszewski
13,81
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa
Katalógové číslo: 413906
Ušetríte až 2,09 € z bežnej ceny 15,90
A navyše získate 13 vernostných bodov

Kniha: Licencia na zabíjanie

alebo krátke dejiny legálnych umelých potratov od Lenina po súčasnosť

Pravdivé čítanie o horore, v ktorom už sto rokov dochádza k vraždeniu nenarodených detí. Autor odhaľuje špinavé pozadie tejto ľudskej drámy zápasu o človeka a o jeho ľudskosť. Príbehy antihrdinov minulosti vyvolávajú hlbokú otázku: Nie sme aj my ako oni? Nepodobáme sa im náhodou? Nezastavme sa len pri tejto otázke. Vnútri nášho srdca odpovedzme: Urobím všetko (skutočne všetko!), aby vraždenie nenarodených bábätiek prestalo! Zachránime tým nielen deti, ale aj samotnú ľudskú budúcnosť. Anton Chromík, právnik, pro-life aktivista, predseda Aliancie za rodinu Mená a postavy sa menia, idea a program nie. Z tejto knihy na vás dýchne podstata idey potratu. Nie je to právo, a už vôbec nie sloboda. Je to zločin. Dariusz Žuk-Olszewski to celé pútavo opísal. Ukazuje, ako sú potraty úzko prepojené s totalitným myslením v sovietskom Rusku, nacistickom Nemecku, a dokonca aj v liberálnej Amerike. Postava Margaret Sangerovej je u nás zatiaľ skôr neznáma, táto kniha to konečne odčiní. Dočítame sa viac aj o komunistickej Európe, aj západnom svete, zahanbujúca je československá kapitola s antihrdinom Josefom Plojharom, suspendovaným kňazom. Autorovi sa podaril aj malý zázrak. Nádej na konci. Jaroslav Daniška, novinár, šéfredaktor Denníka Štandard Politický zápas za ukončenie umelých potratov je pre mnohých unavujúci. Naozaj sa musí konzervatívna politika stále točiť iba okolo tejto jednej témy? Kto si však prečíta pútavo napísanú históriu potratov z pera Dariusza Žuk-Olszewského, túto otázku si viac nemôže položiť. Historické fakty o zavádzaní umelých potratov do zákonodarstiev moderných štátov sú tak desivé a strašné, že zaväzujú čitateľa urobiť všetko pre to, aby takéto barbarstvo nemalo v našej spoločnosti miesto. Táto kniha je povinným čítaním pre každého občana Slovenska, osobitne však pre aktívnych politikov a každého, kto zvažuje politickú dráhu. Juraj Šúst, filozof, publicista, dramaturg, predseda Spoločenstva Ladislava Hanusa.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
413906
Názov
Licencia na zabíjanie
Podnázov
alebo krátke dejiny legálnych umelých potratov od
EAN/ISBN
9788097084714
Forma
Brožovaná
Autor
Dariusz Zuk-Olszewski
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2021
Rozsah
173
Rozmer
148×210
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
13%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Licencia na zabíjanie zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.