Polnočná grófka

Brandon McYntire

Mateja Branko2021/06 SVK Slovensky

Kniha: Polnočná grófka - 1. vydanie - Brandon McYntire
Katalógové číslo: 413844
Ušetríte až 0,62 € z bežnej ceny 5,00
A navyše získate 4 vernostné body
4,38
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa

Kniha: Polnočná grófka

Dielo Polnočná grófka je ďalším príbehom z mesta Michalovce. Dej sa odohráva v kaštieli v historickom centre Michaloviec. Zmienka o šľachtickej stavbe na tomto území pochádza už z 13. storočia. Kaštieľ prešiel niekoľkými prestavbami, no dodnes si zachoval barokové aj klasicistické architektonické prvky. Dlhodobo až do zániku rakúskouhorskej monarchie kaštieľ obývala zemepanská rodina Sztárayovcov. V tomto príbehu stratená grófka Amadil hľadá svoj pokoj, no už stáročia sa jej ho nedarí nájsť. Nešťastie ju privedie až do kaštieľa v Michalovciach, kde sa začne hľadanie tej správnej cesty, ktorá by ju mala doviesť až tam, kam patria všetky stratené duše.

Autor použil znova princíp záhadnosti a paranormálnych javov, čo sa prelína s každodennou realitou. Pri jednom rozhovore padla otázka na autora: Ako je možné písať toľko záhadných príbehov zo svojho okolia? Autor odpovedal pohotovo: Neviem presne, ako funguje celé univerzum. No keď sa vy pozriete pred seba, vidíte kaštieľ, budovu. Ale ja vidím celý príbeh. A takto vzniká celá moja tvorba.

Úryvok z obsahu knihy ...
Podrobnejšie info
Katalógové číslo
413844
Názov
Polnočná grófka
EAN/ISBN
9788099996107
Forma
Brožovaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Brandon McYntire
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2021/06
Rozsah
54
Rozmer
210×148×5 mm
Hmotnosť
0,11
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
12%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Polnočná grófka zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.