Sme iní ako tí pred nami

Ján DrgonecPERFEKT2021/04 SVK slovensky

Kniha: Sme iní ako tí pred nami - 1. vydanie - Ján Drgonec
9,66
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa
Katalógové číslo: 409208
Ušetríte až 2,44 € z bežnej ceny 12,10
A navyše získate 9 vernostných bodov

Kniha: Sme iní ako tí pred nami

Sme iní ako tí pred nami je multižánrová beletria. Politický sci-fi thriller s prvkami ďalších literárnych žánrov. Autor vo svojom románe rozpráva príbeh o tom ako slovenský politik málo spôsobilý riadiť štát uverí dobre utajenému multimiliardárovi uskutočňujúcemu tajný plán na ovládnutie sveta prostredníctvom zákerného mikroorganizmu. Už z dosiaľ naznačeného je zrejmé, že ide o príbeh celkom vymyslený. Na Slovensku predsa niet politika nespôsobilého riadiť štát. Príbeh sa odohráva v časoch koronavírusu, ktorý je ako more. Vlna za vlnou sa valí. Nikto nevie presne odkiaľ a kam. Ani dokedy. Po prvej vlne prišla druhá vlna. Optimisti očakávajú tretiu i štvrtú vlnu. Vláda je rovnako optimistická. Pripravuje zákon, ktorý jej umožní navždy vyhlásiť núdzový stav. Mikroorganizmov je predsa tak veľa a človek je taký zraniteľný. Príbeh Sme iní ako tí pred nami ponúka prekvapujúce vysvetlenie patálií s koronavírusom. Kvôli tomu zmiešava prvky science-fiction s prvkami politického thrilleru gradovaného účasťou tajných agentov z krajín, ktoré riadia Európsku úniu. Z Francúzska, Nemecka a Ruska.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
409208
Názov
Sme iní ako tí pred nami
EAN/ISBN
9788057028437
Forma
Pevná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Ján Drgonec
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2021/04
Rozsah
272
Rozmer
148×210
Hmotnosť
0,67
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
20%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Sme iní ako tí pred nami zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.