Putovanie k zázraku Veľkej noci

Viliam JudákSpolok svätého Vojtecha2021/02 SVK slovensky

Kniha: Putovanie k zázraku Veľkej noci - Viliam Judák
15,62

Zaisťujeme, dostupnosť od 11.2.2021 (Oups!, už to malo byť, vydanie bude posunuté)
NEDOSTUPNÉ
Katalógové číslo: 404741

Kniha: Putovanie k zázraku Veľkej noci

Pôstne obdobie je ideálnym časom na zamyslenie sa nad hodnotou ľudského smerovania. Knižná novinka od nitrianskeho biskupa Viliama Judáka (* 1957) Putovanie k zázraku Veľkej noci je návodom na prežitie týchto dní s radosťou a otvoreným srdcom pre Ježiša. Kniha má dve časti. Každú kapitolu prvej časti s názvom Kalendárium tvorí jeden deň. Začína sa Popolcovou stredou a končí Veľkonočnou nedeľou. V každom dni nájdeme odkazy na state zo Svätého písma, o ktorých môže čitateľ meditovať, a originálnym spôsobom poňatý text, v ktorom sa dozvieme mnoho užitočného o jednotlivých pôstnych a veľkonočných dňoch. Druhú časť s názvom Veľkonoční ľudia tvoria zaujímavosti o postavách, ktoré zohrali svoj väčší či menší význam pri udalostiach Veľkej noci. Autor na ne v mnohých prípadoch pozerá iným ako tradičným uhlom pohľadu, ktorý ponúka inšpiráciu k zaujatiu vlastného postoja a nabáda čitateľa nahradiť tradičné kritické myslenie milosrdným a láskavým prístupom.

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
404741
Názov
Putovanie k zázraku Veľkej noci
EAN/ISBN
9788081614422
Forma
Pevná
Autor
Viliam Judák
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2021/02
Rozsah
288
Rozmer
170×230
Hmotnosť
0,69
Stav
Zaisťujeme
Sadzba DPH
10%
Zľava
8%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Putovanie k zázraku Veľkej noci zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.