Blízke vzdialenosti - Kniha | kníhkupectvo Literama.sk

Blízke vzdialenosti

Miroslava Kováčová-VargováElist2020/11 SVK slovensky

Kniha: Blízke vzdialenosti - 1. vydanie - Miroslava Kováčová-Vargová
11,29
Vyexpedujeme do 7 dní
Skladom u dodávateľa
Katalógové číslo: 401332
Ušetríte až 1,71 € z bežnej ceny 13,00
A navyše získate 11 vernostných bodov

Kniha: Blízke vzdialenosti

"Autobiografie patria k dielam veľkej moci, a to práve preto, že fabulu im určuje sám život, nepredvídateľný vo svojej bohatej fantázii a fascinujúci svojou jednoduchosťou. Z toho dôvodu nie je ľahké písať ich. Obracať sa k nim totiž znamená ponoriť sa do vlastnej duše a vrátiť sa k niektorým krásnym, ale aj ťažkým a nepríjemným udalostiam, aké má v osude vpísané každý z nás. Miroslava Kováč-Vargová našla v sebe obrovskú silu a príbeh o svojom živote darovala čitateľom. V románe sa čitatelia stretnú s postavami z bežného, každodenného života, ktoré sú nám blízke vo svojej bolesti, nedokonalosti a v strachu. S postavami, ktoré milujú, hľadajú samé seba, majú strach z pripútanosti, odmietnutia, záväzkov či nešťastia. No aj napriek tomu majú odvahu pustiť sa do nových výziev, ktoré im niekedy tento nenávidený a zároveň tak drahocenný život prináša. Keď prevrátite poslednú stranu knihy, budete cítiť uchvátenie životom v jeho základnej forme. Izolovanej a krutej, z ktorej miestami praskajú kosti a bolí duša, ale tiež so žiarivými a vzletnými momentmi liečiacimi každú, i tú najhlbšiu nezahojenú ranu. Odkaz, ktorý je obsiahnutý v každom slove, znie: „Iba odvaha, sila a láska zvíťazia nad utrpením a falošné nádeje odhalia tenkú niť, ktorá spája blízke vzdialenosti. Jelena Dilber"

Podrobnejšie informácie

Katalógové číslo
401332
Názov
Blízke vzdialenosti
EAN/ISBN
9788057022053
Forma
Brožovaná
Poznámka
1. vydanie
Autor
Miroslava Kováčová-Vargová
Druh tovaru
Kniha
Rok vydania
2020/11
Rozsah
156
Rozmer
210×147×13 mm
Hmotnosť
0,21
Stav
Skladom u dodávateľa
Dostupnosť
Vyexpedujeme do 7 dní
Sadzba DPH
10%
Zľava
13%

Hodnotenia zákazníkov

Podeľ sa s nami o svoj názor a my ťa odmeníme vernostnými bodmi. Pomôžeš iným zákazníkom s kúpou tohto titulu. Chceš viac informácií o našom vernostnom programe?

Najprv sa prihlás, za kvalitnú recenziu a hodnotenie Ťa odmeníme!
Tvoje hodnotenie:
Odoslať
Blízke vzdialenosti zatiaľ nikto nehodnotil. Podeľte sa s ostatnými o svoj názor! Možno im tak pomôžete pri ich rozhodovaní.